Jest OFICJALNY wynik śledztwa ws. śmierci syna Millera. Prokuratura podała dlaczego naprawdę umarł

Jest OFICJALNY wynik śledztwa ws. śmierci syna Millera. Prokuratura podała dlaczego naprawdę umarł

Leszek Miller junior, syn byłego premiera Polski Leszka Millera, zmarł pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Jest już oficjalny wynik śledztwa prokuratury, która zajęła się tą sprawą. 

O tym, że Leszek Miller junior targnął się na swoje życie jego ojciec i wieloletni lider SLD dowiedział się na wczasach w Grecji. Momentalnie przerwał urlop. Wrócił do kraju, na własne oczy zobaczył zmarłego syna.

Jak zmarł Miller junior? Prokuratura ujawnia

Wyjaśnieniem kulis śmierci Millera juniora zajęła się prokuratura. Mimo wielu publikacji i relacji rodziny, sprawa nie była przypieczętowana prawnie. Do dziś. W serwisie Gazeta.pl czytamy, że prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Leszka Millera juniora. To oznacza, że nikt postronny nie przyczynił się do jego zgonu, a syn byłego premiera popełnił samobójstwo. Serwis Wirtualna Polska zacytował komentarz prokuratury z Piaseczna, która uznała, że ze względu na ochronę zmarłego i jego rodziny śledczy nie podadzą szczegółów odnośnie śledztwa. W sprawie śmierci Millera juniora wątpliwości miał jego ojciec. Z jego relacji wynika, że dzień przed samobójstwem pokłócił się ze swoją partnerką. To ona jako ostatnia miała widzieć Millera juniora żywego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Coś między nimi musiało się stać, co pchnęło syna do tej straszliwej decyzji - mówił dla "Super Expressu" były premier. Nie spekulował jednak na temat innych wersji śmierci syna. Wyjaśnianiem zajęły się w stosownej ciszy właściwe służby. Sprawą śmierci Millera juniora interesowały się blisko pół roku temu wszystkie media. Wówczas wybuchł skandal z haniebnym tytułem "Faktu" na okładce: "Ojciec wybrał politykę, a syn sznur". Rodzina Millerów domagała się przeprosin. Ówczesny redaktor naczelny tabloidu zrezygnował z pracy. Syn byłego premiera i działacza Sojuszu Lewicy Demokratycznej miał 48 lat. Osierocił córkę Monikę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  3. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  4. Donald Tusk postąpił jak Jan Paweł II. Przyjaciółka Kaczyńskiego w potrzasku
  5. Zenek Martyniuk okłamał żonę. „Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News