Polki są wściekłe na Maleńczuka po tej wypowiedzi. Porównał artystę do jajecznicy. Fani są oburzeni i czekają na ripostę. Czy Maleńczuk przeprosi za to, co powiedział?

Maciej Maleńczuk ostatnio promuje płytę z utworami Wojciecha Młynarskiego. Piosenkarz, udzielając wywiadu na ten temat i rozmawiając o muzyce, został zapytany o disco polo, które w Polsce z roku na rok zyskuje nowych fanów. Artysta nie ma najlepszego zdania o tej muzyce, ale skrytykował również najbardziej rozpoznawalnego przedstawiciela tego gatunku.

Tymi słowami Maleńczuk na pewno podpadnie fanom disco polo. Stwierdził, że Zenek Martynkiuk ma głos jak… jajecznica. Później arstysta doprecyzował swoją wypowiedź:

Ja „widzę dźwiękiem”, więc kiedy coś słyszę, zmienia mi się to na obraz. I słysząc Zenka Martynkiuka, widzę jajecznicę, żółto-białe barwy, chociaż „Przez twe oczy zielone” – wyjaśnił artysta.

Fani gwiazdy disco polo są oburzeni i nie szczędzą sobie krytyki w stronę Maleńczuka, zażarcie bronią swojego idola. Czekają również na ripostę ze strony Martynkiuka.

Fot. YouTube/AKCENT – Oficjalny

Źródło: fakt.pl

...

Zobacz również