Milionom internautów pękły serca. Nagranie z 90-latką woła o pomstę do nieba

Milionom internautów pękły serca. Nagranie z 90-latką woła o pomstę do nieba

Milionom internautów pękły serca przez film, który przedstawia 90-letnią staruszkę. "W takim państwie żyjemy" - powiedziała babuleńka. Jej sytuacja po prostu woła o pomstę do nieba. 

Do sieci trafił filmik, który w bardzo krótkim czasie zdobył rekordową liczbę wyświetleń. To nagranie zmusiło do refleksji miliony osób.

Dlaczego 90-letnia staruszka, która ledwo stoi musi pracować?

Na tym szokującym nagraniu widzimy staruszkę, która kuli się, a sędziwy wiek widocznie utrudnia jej nawet swobodne poruszanie się. Mimo to, przygarbiona 90-latka wytrwale stoi przy budynku sądu na Alei Solidarności w Warszawie i rozdaje ulotki. Ten widok sprawia, że serce się kraje. Autorka nagrania napisała, że podeszła do staruszki, bo ten widok wprawił ją w wyjątkowy smutek. Spytała kobiety, czemu zdecydowała się na podjęcie pracy. 90-latka opowiedziała jej, że musi pracować, bo nie ma pieniędzy na leki. Swoją smutną historię skwitowała stwierdzeniem "W takim państwie żyjemy".

90-letnia staruszka rozdaje ulotki w Warszawie: film poruszył miliony internautów

To nagranie poruszyło miliony internautów. Piszą, że sytuacja staruszki woła o pomstę do nieba. Chociaż autorka video zapewniła, że porozmawiała ze staruszką i jej pomogła, to trafnie zauważyła, że jednorazowa pomoc jej nie uratuje. Internauci są oburzeni, za sytuacje seniorów naszego kraju obwiniają władze rządzące. "Masakra! Pieprzony kraj!!!! A właściwie ludzie nim rządzący", "O rany, to jest nie do pomyślenia" - przeczytamy w komentarzach. Autorkę nagrania zalewają tysiące wiadomości od osób, które chcą pomóc staruszce. - Kochani przede wszystkim bardzo Wam z całego serca Dziękuje! nie spodziewałam się tak dużo LUDZI o cudownym SERCU chętnych do pomocy. Dostałam tyle wiadomości,ze nie jestem w stanie na tak duża ilość odpowiadać z osobna. Jutro założę stronę na Facebooku gdzie postaram się aby było więcej informacji na temat Babuni - napisała dziewczyna. Polecane artykuły:
  1. Kinga Rusin ciężko chora! Nie była w stanie przyjść do Dzień Dobry TVN
  2. M jak Miłość: szokujący finał gorącego seksu. Tego nikt się nie spodziewał
  3. SZOK! Ujawniono wstrząsające fakty nt. abdykacji Benedykta XVI
Następny artykuł