Milionerzy znów pytają o Kaczyńskiego. Odpowiedź wywołała salwę śmiechu

Milionerzy znów pytają o Kaczyńskiego. Odpowiedź wywołała salwę śmiechu Źródło: Fot. twitter.com/kubadobroszek

Nie pierwszy raz w "Milionerach" TVN pada pytanie odnoszące się do bieżącej polityki. Tym razem producenci programu wpadli na pomysł, by zapytać o Jarosława Kaczyńskiego. Niestety uczestniczka nie sprostała wyzwaniu.

Słynna biało-czerwona peleryna z wielkim orłem na piersi stała się ostatniej jesieni absolutnym hitem bazarowej sprzedaży. Wszystko za sprawą prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, któremu zrobiono zdjęcie w takiej pelerynie podczas wyprawy ze znajomymi w Beskidy. ZOBACZ TAKŻE: Biało-czerwona peleryna Kaczyńskiego Popularność peleryny przerosła nawet samego producenta, który w ciągu kilku dni wyczerpał swoje zapasy. Na kolejny sezon zapewne szykuje jeszcze więcej peleryn, licząc, że popyt na strój à la Kaczyński nie osłabnie. Nie było zaskoczeniem to, że słynna peleryna znalazła się w "Milionerach". Zgodnie ze zwyczajem programu, jakim jest odnoszenie się nie tylko do wiedzy encyklopedycznej, lecz także do bieżących wydarzeń, w ostatnim programie zapytano właśnie o strój Jarosława Kaczyńskiego. ZOBACZ TAKŻE: "Milionerzy" znowu TO zrobili!

Kosztowny błąd

Niestety, uczestniczka najprawdopodobniej nie śledzi najnowszych kolekcji mody polityczno-przeciwdeszczowej i stwierdziła, że prezes PiS wylansował modę na "obywatelski dres". Co gorsza, nieznajomość stylu Jarosława Kaczyńskiego kosztowała ją co najmniej 39 tys. złotych. Pytanie było bowiem za 40 tys. a błędna odpowiedź cofnęła ją do...1 tys. Fot. twitter.com/kubadobroszek Źródło: twitter.com/kubadobroszek/    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News