Nie pierwszy raz w „Milionerach” TVN pada pytanie odnoszące się do bieżącej polityki. Tym razem producenci programu wpadli na pomysł, by zapytać o Jarosława Kaczyńskiego. Niestety uczestniczka nie sprostała wyzwaniu.

Słynna biało-czerwona peleryna z wielkim orłem na piersi stała się ostatniej jesieni absolutnym hitem bazarowej sprzedaży. Wszystko za sprawą prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, któremu zrobiono zdjęcie w takiej pelerynie podczas wyprawy ze znajomymi w Beskidy.

ZOBACZ TAKŻE: Biało-czerwona peleryna Kaczyńskiego

Popularność peleryny przerosła nawet samego producenta, który w ciągu kilku dni wyczerpał swoje zapasy. Na kolejny sezon zapewne szykuje jeszcze więcej peleryn, licząc, że popyt na strój à la Kaczyński nie osłabnie.

Nie było zaskoczeniem to, że słynna peleryna znalazła się w „Milionerach”. Zgodnie ze zwyczajem programu, jakim jest odnoszenie się nie tylko do wiedzy encyklopedycznej, lecz także do bieżących wydarzeń, w ostatnim programie zapytano właśnie o strój Jarosława Kaczyńskiego.

ZOBACZ TAKŻE: „Milionerzy” znowu TO zrobili!

Kosztowny błąd

Niestety, uczestniczka najprawdopodobniej nie śledzi najnowszych kolekcji mody polityczno-przeciwdeszczowej i stwierdziła, że prezes PiS wylansował modę na „obywatelski dres”. Co gorsza, nieznajomość stylu Jarosława Kaczyńskiego kosztowała ją co najmniej 39 tys. złotych. Pytanie było bowiem za 40 tys. a błędna odpowiedź cofnęła ją do…1 tys.

Fot. twitter.com/kubadobroszek

Źródło: twitter.com/kubadobroszek/

Te zdjęcia kotów ROZBROJĄ każdego!

Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!

 

 

...

Zobacz również