Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii Źródło: youtube.com/tvnpl

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów wszech czasów. Co wieczór gromadzi tysiące Polaków przed telewizorami, którzy wraz z uczestnikami sprawdzają swoją wiedzę odpowiadając na pytania. Fani programu koniecznie powinni dziś wieczorem zarezerwować sobie czas na obejrzenie najnowszego odcinka. Pojawił się przeciek, który gwarantuje ogromne emocje.

"Milionerzy" po wielu latach wrócili w końcu do stałej ramówki TVN-u i od razu stali się hitem. Telewidzowie uwielbią śledzić zmagania uczestników, którzy testują swoją wiedzę w drodze po główną wygraną. Dziś wieczorem emocje sięgną zenitu, bowiem według pewnych źródeł, można będzie usłyszeć pytanie za milion.

Milionerzy po raz kolejny oddadzą główną wygraną?

W poniedziałkowy wieczór widzowie mogli poznać Andrzeja, który brawurowo poradził sobie z większością pytań. Wiele osób zastanawia się, czy mężczyźnie uda się powtórzyć sukces polonistki, która w zeszłym roku odpowiedziała poprawnie na ostatnie pytanie.

Sam TVN zdaje się podpowiadać swoim widzom. Pojawiła się zapowiedź nowego docinka, w którym Hubert Urbański zwraca się do widzów.

- Padł milion w Milionerach? - pyta.

Zaraz sam udziela odpowiedzi.

- Może - dodaje.

Widać też, jak prowadzący strzepuje z ramienia złote konfetti, znak rozpoznawczy głównej wygranej. Być może Andrzej wygra teleturniej, ale najbardziej ciekawe jest ostatnie pytanie. Wiele osób uwielbia się zastanawiać, czy znałoby odpowiedź, gdyby to oni brali udział w show. Dzisiejszy odcinek "Milionerów" z pewnością wzbudzą ogromne emocje wśród wszystkich fanów.

Hit TVN jest za trudny dla większości uczestników? Tylko nieliczni wygrywają

"Milionerzy" to teleturniej o bardzo prostych zasadach: wystarczy przejść przez eliminacje typu "kto pierwszy ten lepszy", a potem odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań. Do swojej dyspozycji uczestnicy mają też trzy koła ratunkowe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zadanie jest jednak trudniejsze, niż się wydaje. Pytania często są bardzo podchwytliwe, nie raz wymagają też specjalistycznej wiedzy z zakresu różnych dziedzin. Jak do tej pory w polskich edycjach teleturnieju było tylko dwóch zwycięzców: Krzysztof Wójcik i Maria Romanek.

Krzysztof pojawił się w programie "Milionerzy" w 2010, a Maria osiem lat później. Sympatyczna emerytka od razu wzbudziła sympatię widzów, którzy trzymali kciuki za jej powodzenie. Co ciekawe, z wykształcenia jest polonistką, a 12. pytanie dotyczyło matematyki. Mimo to nauczycielka poradziła sobie śpiewająco.

  1. Bożena Kurowska była aktorką o wielkim talencie. Zmarła na scenie podczas spektaklu
  2. Joanna Liszowska z mężem. To wpływowy i bogaty biznesmen ze Szwecji
  3. To już czarna seria w Białymstoku. Kolejny przerażający atak na matkę z dzieckiem
  4. Pakistańczyk ujawnia całą prawdę o Mackiewiczu. Te słowa poszły w świat
  5. Wojewódzki ma nową dziewczynę? To gwiazda show TVN
     

Źródło: TVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu