Wygrała milion złotych, ale go nie dostanie! Widzowie "Milionerów" są zawiedzeni

Wygrała milion złotych, ale go nie dostanie! Widzowie "Milionerów" są zawiedzeni Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

"Milionerzy" to program, który regularnie szokuje widzów. W ostatnim odcinku padła najwyższa wygrana, czyli milion złotych. Co ciekawe - uczestniczka nie otrzyma tej kwoty. Choć cała sprawa wydaje się kuriozalna to jest to niestety prawda.

"Milionerzy" mają w Polsce olbrzymią popularność. Nic dziwnego - program wywołuje zarówno w uczestnikach  jak i w publiczności ogromne emocje. O ostatnim odcinku w mediach jest szczególnie głośno. Jedna z uczestniczek wygrała w programie milion złotych - co zdarzyło się dopiero po raz trzeci w historii polskiej odsłony. Tu jednak jej szczęście się kończy. 

"Milionerzy" uczynili ją bogatą. Uczestniczka nie otrzyma jednak całej wygranej

W ostatnim odcinku padła największa możliwa wygrana, która niejednemu śni się po nocach. Uczestniczce udało się w programie dojść do ostatniego pytania, na które odpowiedziała poprawnie. To oznacza tylko jedno - wygraną, która odmieni jej życie.

W trakcie gry pojawiały się bardzo różne pytania. Niektóre bardzo trudne, jednak kobieta dzielnie poradziła sobie z kolejnymi zagwozdkami wyczytywanymi przez Huberta Urbańskiego. Choć były momenty, w których publiczność wątpiła w jej sukces - ta nie poddała się do samego końca. Jej walka zaowocowała tym, że spełniła swoje marzenie i ostatecznie wygrała milion złotych. Pozostaje teraz tylko cieszyć się z nagrody i planować przyszłość, która w tej sytuacji zdecydowanie maluje się w różowych barwach.

Ale nie tak szybko. W końcu żyjemy w Polsce, czyli w kraju, w którym nic nie jest takie proste, jak pozornie może się wydawać. Wygrana miliona złotych oznacza więc... problemy. Między innymi ciężką przeprawę z urzędem skarbowym.

Wygrana, która przytrafiła się kobiecie, nie może być przez nią w całości zabrana do domu. Chodzi oczywiście o opłacenie podatku, a konkretnie o 100 tys. złotych, czyli 10% wartości całej sumy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tego typu informacja bardzo rozwścieczyła internautów. Uważają, że to wyjątkowo niesprawiedliwa sytuacja. Nagroda powinna więc zostać w całości na koncie uczestniczki. Zdaniem komentujących urzędowi skarbowemu nic się nie należy.

 - I co, teraz państwo zabierze jej 10% od tak? Co za idiotyczne prawo - napisała użytkowniczka Facebooka.

 - To bezsensu. Zostać ukaranym za to, że miało się szczęście - czytamy komentarz.

 - Teleturnieje powinny być wskazane jako wyjątek w prawie. Podatek nie powinien ich dotyczyć - stwierdza Kolejny internauta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News