Milionerzy: Wielka kompromitacja uczestniczki, widzowie pękają ze śmiechu

Milionerzy: Wielka kompromitacja uczestniczki, widzowie pękają ze śmiechu

Milionerzy są programem, który mimo upływu lat wciąż jest bardzo chętnie oglądany przez Polaków. Charakterystyczny prowadzący oraz przystępna formuła sprawiają, że widzowie często zasiadają przy telewizorach, by śledzić losy kolejnych uczestników popularnego teleturnieju. Niektórym z nich przydarzają się komiczne wpadki.

Milionerzy nie tylko mogą pozwolić oglądającym na powiększenie swojej wiedzy, ale również czasami doprowadzają do łez nietypowymi odpowiedziami, jakie padają w programie. W jednym z odcinków popularnego show przekonała się o tym kobieta, która miała przyjemność zasiąść na fotelu obok Huberta Urbańskiego. Wydawałoby się, że pytanie nie należało do trudnych, ale wpadka do dziś bawi widzów. Wyglądało na to, że uczestniczkę czeka łatwa odpowiedź i przejście do kolejnego etapu gry, jednak jej słowa sprawiły, że z sytuacji nadal śmieje się wielu oglądających.

Milionerzy – kompromitacja uczestniczki

Kobieta wylosowała pytanie dotyczące Lwa, którego zamordował Ramon Mercader. Wobec swojej niewiedzy zdecydowała się wykorzystać koło ratunkowe, które odrzuciło dwie błędne odpowiedzi, jednak nawet to nie pomogło jej w przejściu do kolejnego etapu gry. Wśród odpowiedzi znaleźli się Simba, Trocki, Tołstoj i Mufasa. Pomimo faktu, że po użyciu koła ratunkowego do wyboru pozostali jedynie Simba i Trocki, kobieta popełniła błąd i postawiła na bohatera "Króla Lwa". Reakcja widzów była jasna – doszło do wyjątkowej kompromitacji, przy której trudno jest tłumaczyć się nawet stresem. Simba znany jest niemal każdemu, kto miał styczność z bardzo znanym filmem animowanym, wytłumaczenie błędu uczestniczki nie należy więc do łatwych zadań.

Milionerzy – proste pytania i nietypowe odpowiedzi

Jeden z uczestników mógł ostatnio zbliżyć się do "wyczynu" swojej poprzedniczki, gdy został poproszony o przetłumaczenie słowa "despacito". Niemal każdy zna piosenkę Luisa Fonsi, jednak nie wszyscy wiedzą, co oznacza jej tytuł, dlatego właśnie namysły grającego trwały bardzo długo. Ostatecznie udało mu się trafić z odpowiedzią, którą było "powolutku". Trzeba przyznać, że miał w tej sytuacji sporo szczęścia, bo mógł odpaść z programu po pytaniu, które rozbawiło publiczność. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Komentujący program widzowie nie pozostawili złudzeń wobec swojej opinii. W internecie przekazali oni jasno, że obie sytuacje wyjątkowo ich rozbawiły, a odpowiedź kobiety była szczególnie dziwna i trudna do wytłumaczenia w jakikolwiek sposób. Nowe odcinki programu 
Milionerzy pojawią się w telewizji TVN już w najbliższych dniach. W poniedziałek odbędzie się premiera kolejnego sezonu show, które ma za zadanie sprawdzać wiedzę ogólną uczestników z całej Polski. Z pewnością i tym razem pojawią się mniejsze lub większe wpadki grających, jednak postawienie na lwa Simbę zamiast na Trockiego z pewnością będzie trudne do przebicia.Najlepsze newsy dnia:

  1. Siostra Barbary Kurdej-Szatan też jest WIELKĄ gwiazdą! Zagrają razem w filmie?
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Plotek Następny artykuł