Publiczność Milionerów rozbawiona do łez! Ten uczestnik przejdzie do historii

Publiczność Milionerów rozbawiona do łez! Ten uczestnik przejdzie do historii

W jednym z ostatnich odcinków popularnego teleturnieju Milionerzy pojawiło się dwóch uczestników. Jeden z nich wykazał się dużym poczuciem humoru, zaś drugi nieprzeciętną wiedzą. Ten pierwszy zostanie na długo w pamięci widzów. Jego komentarze rozbawiły ich do łez!

Pierwszy gracz, Krzysztof, podczas walki o główną nagrodę nieustannie rozśmieszał swoimi wypowiedziami publiczność. Niestety, jego poczucie humoru nie pozwoliło mu w zdobyciu upragnionej kwoty na podróż do Nowej Zelandii. Z kolei drugi uczestnik teleturnieju, Mikołaj, grał pewnie i bez użycia kół ratunkowych, dzięki czemu udało mu się zdobyć 125 tysięcy złotych.

Rozbrajający uczestnik

Krzysztof dość szybko pożegnał się z teleturniejem. Przy pytaniu o 5 tysięcy złotych już nie miał żadnego koła ratunkowego. Pytanie dotyczące obliczania BMI spotkało się z odpowiedzią gracza "W końcu coś wiem!", na co publiczność wybuchła gromkim śmiechem. Przy okazji odpowiadania uczestnik powiedział, że musi wygrać sporą sumę, i dodał, że kwota 10 tysięcy złotych nie jest wystarczająca na wycieczkę do Nowej Zelandii. Niestety, po dość długich przemyśleniach na temat lektur szkolnych, Krzysztof odpowiedział błędnie, wskutek czego pożegnał się z oczekiwanym milionem, i musiał się zadowolić kwotą tysiąca złotych.

Możliwy trzeci milioner w programie

Kolejnym graczem teleturnieju Milionerzy był Mikołaj. Uczestnik w przeciwieństwie do swojego poprzednika nie wykorzystywał w ogóle kół ratunkowych i dość szybko widzowie doszli do wniosku, że gra przyszły milioner. Podejrzenia oglądających podsycił dodatkowo prowadzący teleturniej Hubert Urbański, który oznajmił, że obecny gracz pisał niedawno na swoim koncie na portalu Facebook, że oglądał wszystkie odcinki teleturnieju, i jest bardzo zdeterminowany do wygrania głównej nagrody.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wszyscy gracze to potencjalni milionerzy

Na przestrzeni kilkunastu lat nadawania polskiej edycji teleturnieju, do gry o główną nagrodę udało się dojść zaledwie kilkunastu osobom, z czego obecnie dwóm udało się wygrać milion złotych - pierwszym szczęśliwcem był uczestnik z edycji programu z lat 2008-2010, zaś drugim był gracz z obecnej edycji, trwającej od 2017 roku.  1. Wszyscy się mylili w sprawie relacji Magdy Gessler z dziećmi
  2. Joanna Brodzik przeżywa rodzinny dramat
  3. Samotne wyjście Meghan Markle
Następny artykuł