Ten odcinek Milionerów TRZEBA zobaczyć! Producenci przeszli samych siebie
Wiadomości Pikio - 21 Grudnia 2018

Ten odcinek Milionerów TRZEBA zobaczyć! Producenci przeszli samych siebie

Milionerzy pozostają niezwykle popularnym programem stacji TVN, który przyciąga przed ekrany ogromne grono widzów. Stacja zdecydowała się więc na reemisję niektórych starszych odcinków, ponownie podbijających serca publiczności. Co ciekawe, pytania zadane w jednym z powtórkowych epizodów show naprawdę mogą spędzać uczestnikom sen z powiek.

Milionerzy niezwykle spodobali się fanom telewizji TVN już wiele lat temu. Nowe serie wróciły jednak na ekrany w nieco odświeżonej formule, która początkowo mogła zaskakiwać. Pytania dotyczą już bowiem nie tylko zawiłych kwestii politycznych i naukowych, ale także zagadnień ze świata show-biznesu oraz internetu.

Milionerzy odcinek 123.: Co się wydarzyło? Pytania mogły zaskoczyć!

W ostatnim czasie szczególną furorę wśród publiczności zrobił więc odcinek 123., który wypełniony był różnorodnością w kwestii tematów. Świat filmu, pieniądze, symbole państwowe, sport - tym razem nie zabrakło chyba niczego. Jako pierwsza pojawiła się w epizodzie uczestniczka, która odpowiadała na pytanie za 250 tys. złotych. Dotyczyło ono miejsca, będącego nieodpowiednim do wywieszenia flagi przez właściciela posesji. Chociaż kobieta oraz jej ojciec, kryjący się za telefonem do przyjaciela wytypowali prawidłową odpowiedź D. (na maszcie na dachu domu), ostatecznie ta nie zdecydowała się zaryzykować. Grę zakończyła więc z 40 tys. złotych w kieszeni.

Odcinek "Milionerów" był wypełniony emocjami i niespodziankami

Dalej uczestnicy mierzyli się z pytaniami o kolor dominujący na banknocie 50-złotowym (odp.: niebieski), nazwę nowego domu wciśniętego między dwa stare budynki (odp.: plomba), wyspy jak ciasteczka (odp.: markizy). Osoba biorąca udział w grze o milion odpadła jednak na zagadnieniu związanym z "Dniem Świra". Na pytanie: "Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dzióbek, to nie ma... (mhm, mhm) we wsi" - mówi Adaś Miauczyński..." nie padła bowiem poprawna odpowiedź, czyli "poprawiając synowi kaptur".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Kolejna uczestniczka także zastała poprzeczkę postawioną naprawdę wysoko, chociaż początkowo nic na to nie wskazywało. Poprawnie wytypowała bowiem, iż mistrzostwa świata w piłce nożnej odbywają się co cztery lata, a "Plan B i Łazienki, Przekąski i Zakąski, metro i Powązki" znaleźć można w Warszawie. Problematycznym okazało się jednak zagadnienie z całkowicie innej beczki. Uczestniczka z zagwarantowanym tysiącem nie potrafiła poprawnie dokończyć stwierdzenia "Jeśli kaczan i kolba, to tylko...". Odpowiedzią była oczywiście kukurydza.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najnowsze doniesienia o córce Przybylskiej zaskakują. Jej ojcu opadną ręce
  2. Jakie psy ma Małgorzata Rozenek? Rozpętała się wokół nich wielka afera
  3. Reality show z rodziną Meghan Markle! To będzie największy skandal w historii Wielkiej Brytanii
  4. Ile kosztują świąteczne pierogi u Magdy Gessler? Cena wywołała ogromną dyskusję
  5. TVN za nic nie chciał tego ujawnić. Właśnie się wydało, widzom odebrało mowę
ZAMIANA
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News