Niby proste, a jednak. Głośne pytanie z "Milionerów" poruszyło miliony

Niby proste, a jednak. Głośne pytanie z "Milionerów" poruszyło miliony Źródło: Instagram - Hubert Urbański

Milionerzy szokują uczestników pytaniami. Niby proste, ale jednak poruszają milionami widzów w całej Polsce. W ostatnim odcinku pojawiło się pytanie, które zszokowało nie tylko uczestnika, ale także widzów przed telewizorami.

Milionerzy często zaskakują swoimi pytaniami. Jeden z najpopularniejszych programów, niezmiennie od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Nie tylko za sprawą niezawodnego prowadzącego, Huberta Urbańskiego, a także przez niestandardowe pytania. Ostatnio pojawiło się z pozoru dziwne pytanie, na które większość widzów, miała problem z odpowiedzeniem. Jak sobie poradził uczestnik odcinka?

Milionerzy - dziwne pytania w programie

W programie główną nagrodą jest milion złotych. W ostatnim odcinku pojawiło się pytanie, które przysporzyło trochę zamieszania. Uczestnik właśnie był na etapie pytania o wartości 40 tysięcy złotych, gdy nagle jego treść zupełnie go zaskoczyła. Mianowicie, Hubert Urbański zapytał go, czym jest diafragma!

Dokładne pytanie brzmiało: "Diafragma to przysłona w aparacie fotograficznym i część ciała człowieka. Która?". Poniżej znajdowały się cztery odpowiedzi, uczestnik miał do wyboru opcje: błona dziewicza, opona mózgowa, przepona, powieka. Niestety, udzielił błędnej odpowiedzi, gdyż chodziło o przeponę. 

Milionerzy - wyjaśnienie zagadki

Niby było to proste pytanie, a przysporzyło trochę kłopotu. Jest to problematyczne pytanie, gdyż posiada więcej odpowiedzi niż tylko jedna. Oprócz tego, że diafragma to przysłona w aparacie fotograficznym, ma także znaczenie w anatomii człowieka. Diafragma to inaczej przepona, czyli jeden z ważniejszych mięśni w ciele człowieka, umożliwiający oddychanie. Należy do mięśni poprzecznie prążkowanych płaskich, a jego praca powoduje zmianę kształtu i objętości klatki piersiowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Diafragma jest także metodą antykoncepcji. Dokładniej jest to krążek gumowy, który jest pokryty środkiem plemnikobójczym. Należy do ochrony mechanicznej, zakładany chroni i zakrywa szyjkę macicy. Należy do najpopularniejszych środków antykoncepcyjnych. 

Milionerzy często zaskakują swoimi pytaniami, ale program bez nich nie byłby taki popularny. Poza tym, aby zostać milionerem, trzeba od siebie trochę więcej wymagać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  2. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  3. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć
  4. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  5. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  6. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)

źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News