Milionerzy: Padło pytanie za milion złotych. Znasz odpowiedź?

Milionerzy: Padło pytanie za milion złotych. Znasz odpowiedź? Źródło: fot. youtube.com/tvnpl

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Wszyscy jego widzowie czekają tylko na jedno - pytanie za milion złotych. Pan Remigiusz był jednym ze szczęśliwców, który je usłyszał, ale niestety nie był w stanie na nie odpowiedzieć i musiał się pożegnać z marzeniem o byciu milionerem. A czy wy będziecie w stanie na nie odpowiedzieć?

Stacja telewizyjna TVN w to lato ponownie emituje powtórki odcinków ikonicznego już teleturnieju Milionerzy. Jeden z uczestników, Remigiusz Skubisz doszedł do finałowego pytania za milion złotych. Pomimo tego, że zostało mu jeszcze jedno koło ratunkowe, nie podał dobrej odpowiedzi i niestety nie został milionerem.

Milionerzy, pytanie za milion: "Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?"

Tak brzmiało pytanie. Z dostępnych odpowiedzi były: a) rozum b) Bóg c) miłość d) czas Finalista teleturnieju wykorzystał ostatnie koło ratunkowe i zwrócił się z prośbą o pomoc do publiczności. Niestety na dużo mu się ono nie przydało. Odpowiedź publiczności była niejednoznaczna. Pan Remigiusz postawił swoje szanse na odpowiedź a - rozum. Niestety milion złotych kryła się pod odpowiedzią d - czas. A jak wy byście odpowiedzieli? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brutalnie zlinczowali aktorkę „M jak Miłość”! Burza w internecie
  2. „Uwolnić Magdę Gessler”! Rozwścieczeni fani ruszyli z odsieczą
  3. Wojna jurorów wstrząsnęła „Mam talent”! Czy w TVN uda się zażegnać kryzys?
  4. Prawicowe media ZLINCZUJĄ Dudę. Tej decyzji mu nie wybaczą
  5. Uważajcie! Coraz więcej psów w Polsce jest ZAGROŻONYCH
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News