Kuriozalne rozczarowanie po grze w "Milionerach". Zawiedli go

Kuriozalne rozczarowanie po grze w "Milionerach". Zawiedli go

Milionerzy znów znaleźli się na ustach całego internetu i fanów programu na całym świecie. Wszystko przez kuriozalną sytuację, w jakiej doszło w najnowszym odcinku brytyjskiego wydania popularnego show. Uczestnik stał się ofiarą błędu widowni, przez co stracił wielkie pieniądze.

Milionerzy to bez wątpienia jeden z najbardziej interesujących i wzbudzających emocje teleturniejów w historii światowej telewizji. Show globalnie oglądane jest przez miliony telewidzów, którzy złaknieni są emocji związanych z wygrywaniem wielkich pieniędzy. Przed szansą wielkiego zarobku stanął ostatnio Brytyjczyk Oli z Canterbury, który mógł wygrać niebotyczną kwotę pieniędzy. Stałoby się tak, gdyby nie publika, która zawiodła mężczyznę.

Milionerzy. Uczestnik przegrał pieniądze przez błąd publiki

Gra, w której brał udział uczestnik o imieniu Oli wzbudziła wielkie emocje wśród brytyjskiej publiczności. Mężczyzna bardzo płynnie przechodził między pytaniami i pewnie zmierzał po największą nagrodę w programie. Przeszkodą przed szczęściem i dużym zasobem gotówki okazało się pytanie dotyczące literatury. Pytanie, na którym mężczyzna zakończył grę, dotyczyła powieści, która miała zaczynać się słowami "3 maja. Bistritz. Opuścił Monachium o 20.35.". Wśród opcji do wyboru pokazały się takie klasyki literatury jak Tinker Tailor Soldier Spy, Dracula, Heart of Darkness i Frankenstein. Niestety, mężczyzna okazał się być w ogóle niezainteresowany czytelnictwem i jak sam przyznał, nie podjął się lektury żadnego z tych tytułów. Los swój i swoich pieniędzy zawierzył więc publiczności. Jak się dla niego jednak okazało, nie był to dobry pomysł. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Publiczność zwiodła uczestnika

O tym, że kółka ratunkowe w programie Milionerzy są czasami zwodzące mogliśmy przekonać się wielokrotnie. Mało jednak kiedy ogrom publiczności wskazuje złą odpowiedź. Na nieszczęście Oliego, widownia zasugerowała mu odpowiedź Tinker Tailor Soldier Spy, a licznik głosów wskazał, że aż 81% ankietowanych było przekonanych o słuszności właśnie tego stwierdzenia. Takie liczby całkowicie przekonały Oliego o potrzebie zagłosowania na tę opcję. Jak się okazało, były to ostatnie chwile mężczyzny w programie. Ostatecznie, Brytyjczyk zamiast miliona musiał zadowolić się o wiele mniejszą kwotą, która w przeliczeniu na złotówki wyniosła 150 tysięcy. Niby nie jest to mało, jednak uczestnik programu był bardzo zszokowany niekompetencją aż tak dużej części publiczności.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Biedronka triumfuje! Twórca zakazu handlu BRUTALNIE upokorzony, ludzie wbili go w ziemię
  2. Wstrząsające wyznania pracownika Biedronki. Opowiada, jak wygląda PRAWDA niezakłamana przez media
  3. Beata Kozidrak znów jest zakochana?! Kim jest tajemnicza, nowa miłość gwiazdy?
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News