Pozornie proste pytanie w Milionerach. Jednak większość osób miałoby problem z odpowiedzią

Pozornie proste pytanie w Milionerach. Jednak większość osób miałoby problem z odpowiedzią Źródło: screen/milionerzy

"Milionerzy" to kultowy polski teleturniej, który przez wszystkie lata swojej emisji niejednokrotnie zaskakiwał zarówno uczestników, jak i widzów niecodziennymi, trudnymi oraz podchwytliwymi pytaniami. Teraz przed kamerami padło pozornie proste pytanie, które jednak dla większości osób byłoby wielkim problemem.

"Milionerzy" po raz pierwszy pojawili się w telewizji TVN we wrześniu 1999 roku. Już wtedy jasne było, że format odniesie kolosalny sukces i zapisze się w historii polskiej telewizji, z tego też powodu ogromnym szokiem było wstrzymanie jego emisji już 4 lata później. Na szczęście z czasem powrócił na ekrany i cieszy Polaków aż do dziś. Choć tytuł przeżywał swoje wzloty i upadki, od samego początku jego prowadzącym jest charyzmatyczny Hubert Urbański, który stał się twarzą teleturnieju "Milionerzy". Przez wszystkie edycje miliony Polaków wraz z uczestnikami zgadywało odpowiedzi na pytania w drodze do miliona, a te naprawdę potrafiły zaskakiwać. Często trafiały się pytania kontrowersyjne, śmieszne, a czasem podchwytliwe. Ostatnie jednak, choć pozornie proste, z pewnością wielu z nas sprawiłoby gigantyczny problem.

"Milionerzy" kolejny raz zaskoczyli niecodziennym pytaniem

W ostatnim czasie wielu Polaków narzekało na spadek jakości pytań w teleturnieju "Milionerzy". Widzowie twierdzili, że stają się one coraz bardziej publicystyczne, opierają się na plotkach i mało w nich merytoryki. W odpowiedzi na te skargi TVN coraz częściej funduje uczestnikom pozornie banalne pytania, które jednak po głębszej analizie okazują się wyjątkowo trudne. Tak stało się również w ostatnim odcinku programu. Hubert Urbański zapytał: "Polski musical, którego bohaterowie występują przed podróżującymi komunikacją miejską, to...". Było to pytanie warte 5 tysięcy złotych, uczestniczka niestety nie znała prawidłowej odpowiedzi.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Pozornie proste pytanie, na którym poległoby wielu

Propozycje odpowiedzi, które usłyszała uczestniczka, brzmiały: A) Metro, B) Tramwajada, C) Autobus z napisem koniec, D) Ostatni prom. Każda z tych odpowiedzi wydaje się absurdalna i niewiarygodna, poprawne rozwiązanie to jednak A) - Metro. Wielu Polaków (zwłaszcza młodych) z pewnością podobnie jak uczestniczka zasiadająca w studiu TVN miałoby problem z odpowiedzią na to pozornie proste pytanie. Nawiązuje ono do polskiego musicalu "Metro", którego premiera odbyła się na początku 1991 roku. Choć cieszył się wtedy gigantyczną popularnością, dziś już jednak niewiele osób o nim pamięta. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Eska Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu