Milionerzy: Padło pytanie o Jezusa. Uczestnikowi odebrało mowę

Milionerzy: Padło pytanie o Jezusa. Uczestnikowi odebrało mowę Źródło: youtube/tvnpl/

"Milionerzy" zaskoczyli uczestnika pytaniem, które dotyczyło Jezusa. Choć początkowo siedzący na krześle radził sobie naprawdę świetnie, w momencie, w którym usłyszał to pytanie, zaniemówił. To było dla niego chyba zbyt wiele.

"Milionerzy" zaskoczyli kolejnego uczestnika, który radził sobie naprawdę dobrze. Jedno krótkie pytanie zupełnie wybiło go z rytmu. Hubert Urbański z zaciekawieniem wyczekiwał odpowiedzi, która bardzo długo nie padała. Zrobiło się naprawdę gorąco, a bliskich, którzy byli na widowni, zapewne przeszedł dreszczyk niepewności. Wszystko przez pytanie dotyczące Jezusa. 

W programie "Milionerzy" padło pytanie o Jezusa 

8 maja w kolejnym odcinku "Milionerów" swoich sił próbował Bartosz Hudak, który pochodzi z Poznania. Mężczyzna błyskawicznie odpowiedział na pytanie wstępne, a potem jak burza przemknął do gry o gwarantowane 40 tysięcy złotych. Wcześniej wydawało się, że pan Bartosz jest wprost stworzony do tej gry, do żadnego z wcześniej zadanych pytań bowiem nie wykorzystał ani jednego z trzech dostępnych kół ratunkowych. Dopiero gdy Hubert Urbański zadał pytanie za 40 tysięcy, uczestnik zaniemówił. 

- Jezus zmartwychwstał na trzeci dzień po ukrzyżowaniu. W którym dniu od zmartwychwstania wstąpił do nieba? - takie słowa skierował w stronę pana Bartosza prowadzący, po czym podał 4 możliwe odpowiedzi: A - w dziesiątym, B - w trzydziestym, C - w czterdziestym oraz D - w sześćdziesiątym. Pytanie o Jezusa wpędziło uczestnika w niemałe zakłopotanie i sprawiło, że po raz pierwszy nie był pewny prawidłowej odpowiedzi.

Koło ratunkowe przy pytaniu za 40 tysięcy 

Pytanie było na tyle kłopotliwe, że pan Bartosz zdecydował się wykorzystać swoje pierwsze koło ratunkowe. Odrzucił "telefon do przyjaciela" i "50/50", a postanowił zaufać publiczności. Okazało się jednak niestety, że wskazana przez zgromadzonych w studiu odpowiedź również nie była jednoznaczna.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najwięcej osób, bo aż 48% jako poprawną zaznaczyło odpowiedź C, zdaniem 23% to odpowiedź B była tą właściwą, natomiast 19% za poprawny uznało wariant A. Pozostała, niewielka część publiczności, zaznaczyła odpowiedź D. Pan Bartosz wahał się jeszcze przez chwilę, jednak ostatecznie zaznaczył odpowiedź C, która okazała się tą poprawną. Uczestnik odetchnął z ulgą i przeszedł do dalszej części gry, którą będziemy mogli oglądać 9 maja o godzinie 20:55. 

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  4. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  5. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali
  6. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!

Źródło: FAKT

Następny artykuł