Milionerzy: niecodzienne pytanie o teorię spiskową zamurowało uczestniczkę

Milionerzy: niecodzienne pytanie o teorię spiskową zamurowało uczestniczkę Źródło: fot. YouTube

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych teleturniejów emitowanych przez TVN. Widzowie przed telewizorami bardzo często próbują wraz z uczestnikami szukać odpowiedzi na zadawane pytania. Czasem jednak pytanie zadane przez Huberta Urbańskiego potrafi wprawić w najprawdziwsze osłupienie - w jednym z ostatnich odcinków zapytano o teorię spiskową.

Milionerzy nie raz zaskakiwali swoich widzów i uczestników niecodziennym repertuarem pytań. Zestawy zagadnień prowadzących do miliona potrafią być tak zaskakujące, że nie sposób perfekcyjnie przygotować się do uczestnictwa w programie. W niektórych przypadkach pytania szokują swoją banalnością, czasem nie do końca jasnym sformułowaniem, a w końcu także tematyką, która pozwala je czasem klasyfikować jako najprawdziwsze "pytania z kosmosu". Tak też było w jednym z ostatnich odcinków, kiedy padło pytanie na temat jednej z popularnych teorii spiskowych. Stawką była kwota 10 tysięcy. Uczestniczka niestety nie była w stanie samodzielnie poradzić sobie z udzieleniem odpowiedzi. Na pomoc przyszła jej publiczność, która wykazała się na szczęście dobrą znajomością popularnych teorii i pomogła zakłopotanej kobiecie zaznaczyć właściwą odpowiedź i kontynuować swoją przygodę w grze o milion złotych.

Milionerzy pytają o teorię spiskową - uczestniczka była zakłopotana

Kłopotliwe pytanie dotyczyło reptilian. Pełne pytanie brzmiało: - Jakie cechy widzą zwolennicy teorii, że światem rządzą reptilianie, widzą w niektórych światowych przywódcach? Do wyboru były odpowiedzi: a) ryb, b) ptaków, c) gadów, d) owadów. Uczestniczka niestety nie znała założeń podanej teorii spiskowej i przez to jej wygrana zawisła. Z pomocą przyszła publiczność. 60 % wskazała poprawną odpowiedź "c" i dzięki temu kobieta mogła kontynuować grę. 40% osób znajdujących się na widowni nie miała jednak pojęcia, kim są reptilianie. To nie pierwszy raz kiedy teleturniej Milionerzy zaskakuje nie tylko uczestników, ale również publiczność.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kim są reptilianie? Po tym odcinku Milionerów wszyscy już będą to wiedzieli

Kim są reptilianie, o których Hubert Urbański pytał w teleturniej? Jest to rzekomo istniejąca rasa humanoidalnych gadów, które zostały obdarzone nieprzeciętną inteligencją i wyglądem upodobnił się do ludzi. Temat pojawiał się już w kulturze popularnej - w utworach z gatunku fantastyki i fantastyki naukowej. Pierwszym głosicielem tej teorii spiskowej był brytyjski pisarz David Icke - według niego pochodzące z kosmosu jaszczury przejęły władze nad ludźmi i podstępnie wkradły się na najbardziej wpływowe stanowiska na ziemi. Zwolennicy tej teorii często doszukują się podobieństw do gadów w politykach i wpływowych celebrytach. Po emisji tego odcinka gry Milionerzy wiele osób będzie wiedziała, czego dotyczy teoria spiskowa o reptilianach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Fani nie będą zadowoleni
  2. Kim jest żona Jurka Owsiaka? Są razem już ponad 40 lat!
  3. Milionerzy: przewrotne pytanie, uczestnik się pomylił i stracił fortunę
  4. Milionerzy: zaskakujące pytanie za pół miliona złotych! Wasze babcie znają odpowiedź
  5. Milionerzy: Widzowie w szoku! Nikt nie wiedział tego o Urbańskim
  6. HGA Media - duży rozwój firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł