Starsza pani wygrała niedawno milion złotych! Po pieniądzach nie ma już śladu

Starsza pani wygrała niedawno milion złotych! Po pieniądzach nie ma już śladu

Na emeryturze przydaje się każdy grosz. Nic więc dziwnego, że kiedy starsza kobieta wygrała milion złotych - była bardzo szczęśliwa. Taka suma zdawała się być prezentem od losu. Szkoda tylko, że po pieniądzach aktualnie nie ma już śladu.

Milionerzy to program, który niejednemu człowiekowi na świecie przyniósł ogromne szczęście. Kto by nie chciał wygrać miliona złotych, które miałby wyłącznie do swojej dyspozycji. Ta emerytka była niesamowicie szczęśliwa, gdy udało jej się wygrać teleturniej. Niestety, aktualnie po wygranej nie ma śladu. Kiedy Maria Romanek wygrała program Milionerzy, cała Polska mówiła tylko o niej. Wszyscy byli dumni z wiedzy i odwagi kobiety. Nic dziwnego, że ludzi interesowało to, na co przeznaczyła wygraną. Po pieniądzach nie ma już żadnego śladu.

Program "Milionerzy" przyniósł jej główną wygraną

Pani Maria przeszła do historii programu, brawurowo odpowiadając na wszystkie pytania. Emerytowana nauczycielka języka polskiego dopiero jako druga w Polsce zgarnęła okrągły milion złotych. - Jest dużo do zrobienia dla innych też. Moje dzieci są mądre, zdrowe, mają fajnie. A są dzieci chore, biedne. Zajmuję się też odnawianiem nagrobków na cmentarzu w Lesku, nagrobków zabytkowych, pięknych, o które nikt nie dba - mówiła tuż po wygranej pani Maria. Teraz w Dzień Dobry TVN zdradziła co się ostatecznie stało z pieniędzmi. - No nie ma go już prawie [wygranego miliona - przyp. red.], bo, tak jak powiedziałam, sobie zostawiam tylko dziesięć procent. (...) Potem to sobie usiadłam z karteczką, tak żeby wszystkim starczyło (...). Najbardziej myślałam wtedy o jednym chłopaku, który potrzebował na przeszczep komórek macierzystych, żeby móc znowu chodzić. A potem doszło jeszcze to, jeszcze to... - wyliczała pani Maria. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska prześliczna dziennikarka wyleciała z hukiem za ŻENUJĄCE słowa podczas mundialu
  2. Piekło na Mundialu! Samolot z reprezentacją na pokładzie ZAPALIŁ się w powietrzu!
  3. Mundial 2018 w cieniu śmierci piłkarza reprezentacji. Został zamordowany
  4. Czyli jednak! Specjalista odczytał, co Lewandowska szepnęła Robertowi
  5. Lewica chce zlinczować Jaruzelską! Powiedziała coś co ich rozwścieczyło
Źródło: party.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News