Milionerzy - kto prowadzi nową edycję? Co z Urbańskim?

Milionerzy - kto prowadzi nową edycję? Co z Urbańskim? Źródło: Facebook/TVN

Milionerzy - kto prowadzi kolejną edycję? Rusza kolejna edycja najsłynniejszego teleturnieju świata! Dowiedz się, kto poprowadzi show i dzięki komu będziesz mógł wygrać milion złotych!

Milionerzy - kto prowadzi teleturniej?

Milionerzy - kto prowadzi najnowszą edycję show? Takiej informacji szuka mnóstwo Polaków, którzy chcą w łatwy i szybki sposób wygrać pieniądze w tym teleturnieju. Nowe odcinki "Milionerów" 2019 pojawiły się w wiosennej ramówce TVN od poniedziałku, 18 lutego.

Jak podaje wMeritum, "Milionerzy" emitowani są od poniedziałku do czwartku na antenie stacji telewizyjnej TVN, a każdy odcinek tego teleturnieju przyciąga grono widzów spragnionych wrażeń. Każdy odcinek ogląda średnio 2,35 miliona widzów. Pomimo tego, że teleturniej jest już kręcony od lat, nadal budzi mnóstwo emocji, również za sprawą charyzmatycznego prowadzącego - Huberta Urbańskiego.

Wbrew obiegowej opinii w najnowszym sezonie programu prowadzący się nie zmieni. Część osób była o tym przekonana w związku z faktem, że media obiegła wieść o zmianie gospodarza teleturnieju. Dotyczyła jednak ona najsłynniejszej wersji programu, czyli brytyjskiego oryginału "Who Wants to Be a Millionaire?". Faktycznie od 2018 roku rolę prowadzącego objął Jeremy Clarkson, zmiana jednak nie dotyczy wersji polskiej.

Hubert Urbański - Milionerzy

Gospodarzem programu jest Hubert Urbański. Prezenter już wcześniej prowadził edycje teleturnieju w TVN, zyskując sobie sympatię widzów. Program "Milionerzy" emitowany był w telewizji TVN od 3 września 1999 roku do 26 stycznia 2003 roku, później od 19 stycznia 2008 roku do 19 grudnia 2010 roku. Następnie program zniknął na 7 lat, żeby powrócić w 2017 roku i powtórzyć swój sukces. Każda z edycji była prowadzona przez Huberta Urbańskiego - nie bez powodu. Prezenter nie tylko dobrze prowadzi program, ale również buduje emocje i wspiera uczestników w odpowiadaniu na kolejne pytania. Jak zaczęła się jego kariera?

Hubert Urbański - kariera

Swoją medialną karierę zaczynał pracując w Radiu Zet, a następnie w Radiu Kolor i Tok FM. Pierwszą jego stycznością z grami i wygranymi była loteria „Trafiona 10-tka” (później „Szczęśliwa 13-tka”) emitowana w RMF FM. To właśnie tam początkowo Hubert Urbański pomagał zwykłym ludziom wygrywać duże nagrody.

Pracę w telewizji zaczął od prowadzenia programu Antena w TVP, później teleturnieju Piramida w Polsacie. Następnie współpracował przy programach takich jak np. "Jestem jaki jestem", "Dla ciebie wszystko", "Taniec z gwiazdami", "Bitwa na głosy", "The Voice of Poland" czy "Pytanie na śniadanie". Młodym widzom jednak najbardziej jest znany z programu Agent-Gwiazdy, który wygrał.

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News