Przedszkolak by wiedział, uczestnik Milionerów potrzebował koła ratunkowego. Znacie odpowiedź?

Przedszkolak by wiedział, uczestnik Milionerów potrzebował koła ratunkowego. Znacie odpowiedź? Źródło: screen youtube.com/tvnpl

"Milionerzy" nie zawsze zaskakują przerażającymi i podchwytliwymi pytaniami, na które odpowiedź zna niewielki odsetek społeczeństwa. To wiedziałby każdy przedszkolak, a uczestnik musiał użyć koła ratunkowego. Wy dalibyście radę i zdobyli 2 tysiące złotych?

"Milionerzy" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów w polskiej telewizji. Odpowiedzi na pytania w drodze do głównej nagrody zgadują miliony Polaków, niewielu śmiałkom jednak udaje się zasiąść w studiu naprzeciw Huberta Urbańskiego. TVN czerpie z emisji tego formatu kolosalne zyski, uczestnicy jednak także nie wychodzą z pustymi rękami. Wystarczy przekroczyć pierwszy próg gwarantowany, by móc cieszyć się przynajmniej dodatkowym tysiącem na koncie. 

Zadawane pytania bardzo często są podchwytliwe i zaskakujące, tym razem jednak twórcy poszli po najmniejszej linii oporu. Uczestnik programu "Milionerzy" usłyszał pytanie, na które odpowiedź znałby nawet przedszkolak, niestety niespodziewanie stało się ono dla niego przeszkodą nie do pokonania bez pomocy koła ratunkowego. 

"Milionerzy" zaskoczyli go tym pytaniem

W ostatnim odcinku jednym z uczestników był Damian Pypeć, leśnik z Warszawy. Początkowo wydawało się, że mężczyzna jest świetnie przygotowany i nic nie jest w stanie go zaskoczyć. Odpowiedzi na dwa pierwsze pytania udzielił błyskawicznie i bez najmniejszego namysłu, co pozwoliło mu na zdobycie pierwszego progu gwarantowanego. Kłopoty jednak miały pojawić się niestety już za chwilę, bo przy trzecim pytaniu za 2 tysiące złotych. 

- Weterani to inaczej stara: A) miłość, B) nadzieja, C) wiara, D) rada - przeczytał Hubert Urbański. 

Odpowiedź na to pytanie z pewnością znałby nawet przedszkolak. Powiedzenie to wypowiadane jest w niemalże każdym filmie związanym z wojskiem, pochodzi z gwary poznańskiej i już wiele lat temu na stałe weszło do mowy potocznej. Szybko okazało się jednak, że uczestnik nie jest w stanie samemu wymyślić prawidłowej odpowiedzi i musi skorzystać z koła ratunkowego.

Ostatecznie pytać musiał publiczności, która wyraźnie wskazała mu poprawną odpowiedź C. On na szczęście zaufał większości i udało mu się zagrać o wyższe stawki, internauci i widzowie jednak nie mogli uwierzyć w to, że nie znał poprawnej odpowiedzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mogą uwierzyć, że nie znał odpowiedzi

Media społecznościowe natychmiast zasypała cała lawina komentarzy Polaków, którzy wyśmiewali pana Damiana. Pojawiło się również wiele sugestii, że wszystko przez zniesienie obowiązkowej służby wojskowej. 

- Jak można tego nie wiedzieć, byle jaki film wojenny wystarczy obejrzeć, co on telewizora nie ma? - kpi internauta. 

- Ta, służby obowiązkowej już nie ma, to młodzi pojęcia nie mają o takich rzeczach. Wysłać ich do woja to od razu się dowiedzą i nigdy nie zapomną o tym, czym jest stara wiara - dodaje kolejna osoba.

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Źródło: TVN24

Następny artykuł