W "Milionerach" poszła jak burza i wygrała! Kim jest urocza pani Kasia?

W "Milionerach" poszła jak burza i wygrała! Kim jest urocza pani Kasia? Źródło: screen tvn.pl

"Milionerzy" właśnie zyskali trzecią w historii zwyciężczynię programu. Jednak kim tak naprawdę jest kobieta, na której konto niedługo wpłynie okrągły milion? U nas możecie się o tym przekonać.

"Milionerzy" w całej historii polskiej edycji programu mają na swoim koncie jedynie trzech zdobywców głównej nagrody, co, nie da się ukryć, jest dosyć małym wynikiem. Szczególnie najnowsze edycje programu wzbudzają wśród widzów masę kontrowersji ze względu na prezentowane pytania. Mimo wszystko - w czwartek 14 marca Katarzyna Kant-Wysocka została milionerką, a to nie lada wyczyn.

Kim jest zwyciężczyni programu "Milionerzy"?

Katarzyna Kant-Wysocka bez większego problemu odpowiedziała na wszystkie zaplanowane dla niej 12 pytań. Oczywiście były takie, które sprawiły jej więcej trudności. Uczestniczka miała okazję zaprezentować wiedzę na bardzo różne tematy. 

Sama pani Kasia bez wątpienia nie podejrzewała, że stanie się trzecią w historii laureatką programu milionerzy. Na co dzień mieszka w Gdańsku, gdzie przeprowadziła się już 18 lat temu. Jest absolwentką filologii klasycznej, jednak jak sama przyznaje, w tym zawodnie nie łatwo o pracę.

Z tego też względu na co dzień, nie ma kontaktu z greką, czy łaciną. Jednak zamiłowanie do tej tematyki przejawiło się jeszcze przed studiami. Jak sama zdradziła, jest miłośniczką Cycerona. Natomiast po samych studiach pracowała w bibliotece, ale nie było to miejsce, w którym zatrzymała się na dłużej.

Teraz pracuje w marketingu i prowadzi swojego własnego bloga pod nazwą "dobrzewychowana". Znaleźć tam można liczne wpisy dotyczące zasad etykiety oraz między innymi z zakresu mody i lifestyle'u. W jednym z wpisów można znaleźć również informację, że jest fanką zespołu The Doors, a także, że pozostaje w związku od trzeciej klasy liceum.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestniczka bez problemu zaskarbiła sobie sympatię widzów, a nie wykluczone, że jeszcze w tym roku pojawi się kolejny zwycięzca. Wiosenna edycja programu dopiero się zaczęła, a już drugi raz zadano pytanie za milion, z czego na jedno odpowiedziano poprawnie. To daje nadzieję, że pozostałe odcinki programu będą równie ekscytujące i pełne emocji oraz napięcia. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować zwycięstwa Katarzynie Kant-Wysockiej i trzymać kciuki za pozostałych uczestników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

 

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News