Milionerzy - jak się dostać do kultowego teleturnieju? To proste

Milionerzy - jak się dostać do kultowego teleturnieju? To proste Źródło: Instagram - Hubert Urbański

Milionerzy - jak się dostać do kultowego teleturnieju? To banalnie proste. Wielu się jednak zastanawia, czy ma szansę wystąpić w znanym teleturnieju u boku znanego prowadzącego. Wystarczy spełnić parę kryteriów, aby móc wystąpić w popularnym programie!

Milionerzy - jak się dostać? Większości wydaje się, że jest to coś nierealnego. Wielu o tym marzy, nie tylko ze względu na nagrody pieniężne, ale przede wszystkim na możliwość wystąpienia w telewizji. Śmiałkowie próbują swoich sił i chwytają swoje 5 minut. Liczą nie tylko na swoją wiedzę, a przede wszystkim na szczęście. Jednak tak na prawdę większość nie wie, jak się tam dostać. Jakie są określone warunki, czy każdy z nas może zostać milionerem?

Milionerzy - jak się dostać?

Teleturniej Milionerzy emitowany jest w Polsce od 1999 roku. Niezmiennie od samego początku istnienia polskiej formuły programu, prowadzącym jest Hubert Urbański. W 2000 roku został okrzyknięty odkryciem roku i dzięki teleturniejowi zyskał niesamowitą popularność. Większość z nas nie wyobraża sobie innej osoby w roli prowadzącego. Jak się jednak dostać do popularnego programu i wystąpić u boku Huberta Urbańskiego?

Milionerzy - formularz zgłoszeniowy

Okazuje się, że wystarczy wysłać elektronicznie formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie teleturnieju. Podajemy w nim swoje dane osobowe, załączamy zdjęcie w wymaganym formacie, a także krótki filmik z autoprezentacją. Ponadto należy odpowiedzieć na kilka pytań i gotowe!

Jednakże, to nie koniec naszych zadań. Według regulaminu konkursu, aby dostać się na fotel obok Urbańskiego, musimy przejść casting! Składa się on z trzech etapów, przez które już nie tak łatwo jest przebrnąć, gdyż jest spora konkurencja. W pierwszym etapie konkursu w tzw. precastingu, specjalna komisja wybiera najciekawsze pośród zgłoszeń. Przedstawiciele organizatora kontaktują się oczywiście tylko z wybranymi osobami i dają szansę na pokazanie się z jak najlepszej strony. 

Pytania, które otrzymujemy na castingu, nie są wcale takie proste. Większość osób właśnie na tym etapie najczęściej odpada. Wielu, którzy odpadli w tym momencie, skarży się na nietypowe pytania i wymagania organizatorów. Są też tacy, którzy próbują do skutku i nie poddają się po pierwszym razie. Szczęściarzy, którym udało się dostać do programu, dzieli teraz tylko 12 pytań do miliona. 

źródło: milionerzy.tvn.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News