Hubert Urbański od samego początku, kiedy teleturniej „Milionerzy” pojawił się w Polsce jest jego prowadzącym. Program miał różne losy i już dwa razy był zdejmowany z anteny. Teraz znów cieszy się popularnością, jednak jego producenci mają poważny problem. Próbują jak mogą ukryć sekret Urbańskiego.

Hubert Urbański prowadził teleturniej „Milionerzy” w latach 1999-2003 oraz 2008-2010. Od 2017 roku show wróciło na antenę TVN, jego prowadzącym zaś został ponownie Urbańki.

Był jednak moment, że jeden z najpopularniejszych w Polsce dziennikarzy i prezenterów był bezrobotny. Wiele się wówczas w jego życiu zmieniło, zmienił się także on sam. Porzucił elegancki styl życia, co zaważyło na dość radykalnej decyzji. Jej konsekwencje odzywają się do dziś.

„Milionerzy”: Hubert Urbański skrywa sekret

Niewiele osób o tym wie, ale Hubert Urbański ma tatuaże. I nie są one ukryte, ale znajdują się w bardzo widocznych miejscach. Prowadzący „Milionerów” ma wytatuowane litery na palcach dłoni.

Nie są to byle jakie litery. Dziennikarz wytatuował sobie inicjały imion jego córek. Miało to miejsce właśnie wówczas, kiedy prezenter był bezrobotny. Inicjały mają mu przypominać o najważniejszych kobietach w jego życiu. Są to Marianna i Krystyna z pierwszego małżeństwa oraz Stefania i Danusia z drugiego związku.

Litery wytatuowane na palcach nie licują z wizerunkiem eleganckiego prowadzącego teleturnieju. Dlatego producenci postanowili ukryć tatuaże.

– Prowadzący Milionerów musi być elegancki, a jego tatuaże na dłoniach nie wyglądają zbyt ładnie – mówi osoba z produkcji.

Produkcja robi co może, żeby to ukryć

Producenci programu zmagali się z tym problemem przez pewien czas. W końcu postawiono zamalować tatuaże trwałym specjalistycznym podkładem. Chociaż jest to oczywiście w pewnym stopniu skuteczne, to jednak przez makijaż dłoni, szczególnie w ostrym świetle studia telewizyjnego przebijają się mało czytelne litery.

Uważny widz może zwrócić uwagę na ciemniejsze pola na palcach prowadzącego. To właśnie są ukrywane przez producentów tatuaże Huberta Urbańskiego.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Po 8 latach znowu jest MILION! Niesamowite, Urbański oszalał z radości
  2. Tego Urbański nigdy nie robił. Właśnie pokazał…
  3. Tadla ROZPŁAKAŁA się w Tańcu z Gwiazdami. Pokazali jej…

Czy oglądasz program "Milionerzy"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków


Macierewicz i 15 milionów - MEMY po aferze w MON

Zobacz również