Zaskakujące wyznanie Huberta Urbańskiego. Widzowie "Milionerów" nie mieli o tym pojęcia

Zaskakujące wyznanie Huberta Urbańskiego. Widzowie "Milionerów" nie mieli o tym pojęcia Źródło: Instagram - Hubert Urbański

Milionerzy są programem, który spełnia marzenia wielu ludzi. Część uczestników wychodzi z programu z wielką kwotą, inni natomiast muszą obejść się smakiem. O swoich przeżyciach w roli prowadzącego popularny program opowiedział Hubert Urbański.

Milionerzy to program, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie wciąż chcą oglądać zmagania kolejnych uczestników mierzących się z pytaniami zadawanymi przez Huberta Urbańskiego. Przypadki wygrania głównej nagrody zdarzają się bardzo rzadko, jednak w historii emisji programu kilka razy mieliśmy do czynienia z pytaniem za milion złotych. 

O swoich przeżyciach opowiedziała osoba, która wprawia grających w zakłopotanie. Hubert Urbański postanowił opowiedzieć fanom teleturnieju o tym co czuje, gdy musi wypowiedzieć pytanie, które może odmienić ludzkie życie. Znana postać medialna zdecydowała się na wyznanie dotyczące jego dotychczasowych przeżyć z pracy w show. Widzowie nie ukrywają swojego zaskoczenia wobec słów prowadzącego.

Prowadzący program "Milionerzy" ze szczerym wyznaniem

Hubert Urbański został zapytany o to, czy uważa, że milion złotych to duża kwota. Jest to oczywiste nawiązanie do głównej nagrody do zdobycia w popularnym programie.

- Zawsze mówię, że to zależy. Zależy dla kogo i w jakich okolicznościach. Trzeba pamiętać o skali. Sześć zer z pewnością robi wrażenie ale… Z jednej strony jest masa ludzi, którzy mogliby żyć za takie pieniądze przez kolejnych 20 lat. Dla innych, skupionych na biznesie czy inwestycjach, milion złotych to często ułamek potrzeb. Ale generalnie tak, milion złotych to góra pieniędzy - mówi szczerze prowadzący program "Milionerzy".

Mężczyzna przyznał także, że interesuje się losami osób, które zwyciężyły w teleturnieju lub zdołały zarobić w nim dużo pieniędzy. Odniósł się jednocześnie do miażdżących statystyk, wedle których większość osób biorących udział w programie traci swoje pieniądze w bardzo krótkim czasie.

"Milionerzy" powodują ogromne emocje

- Czytałem nawet reportaż na ten temat. Opisywał losy ludzi, którzy wygrywali wielkie międzynarodowe loterie czy triumfowali w podobnych teleturniejach. Powiem ci, że czytałem to w dużym napięciu. Generalnie to był smutny tekst o tym, jak takim ludziom sypało się życie, więc tak, zadając pytanie za milion złotych, odczuwam pewien niepokój - stwierdził w wywiadzie dla Money.pl prezenter znany z udziału w programie "Milionerzy"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na koniec Hubert Urbański został zapytany o swoje przeżycia, gdy trzyma w rękach kartkę z pytaniem wartym milion złotych.

- Stres? Jasne. Zacznijmy od tego, że gdy siedzę w studio i odczytuję pytanie, jest ono dla mnie pełnym zaskoczeniem. Nie znam jego treści, a więc jestem w podobnej pozycji do mojego gościa. Z reguły nie znam też odpowiedzi. Obserwuję napięcie w studio, które narasta. Podświadomie nigdy nie chcę, aby ta gra się źle skończyła - kończy wywiad gwiazdor stacji TVN.

Internauci są zaskoczeni wyznaniem mężczyzny. Jak dotąd byli oni przekonani, że zna on odpowiedzi na pytania już w momencie ich czytania, jednak prawda okazała się inna.

- Byłam przekonana, że Hubert zna odpowiedzi... co musi dziać się w jego głowie?! - pisze jedna z użytkowniczek portalu społecznościowego.

- Wszyscy martwią się o uczucia uczestników, ale prowadzący też czuje ogromne emocje. Nie chciałbym znaleźć się na miejscu Huberta Urbańskiego - twierdzi kolejny internauta.

- Mam nadzieję, że Urbański pozostanie prowadzącym w najbliższych latach. Nikt nie radzi sobie z emocjami tak dobrze jak on - dodaje od siebie jedna z kobiet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom
  4. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  5. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana

źródło: Money

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News