Pytanie o dziecinny wierszyk zaskoczyło uczestnika "Milionerów". Niewiarygodne, że zużył najlepsze koło ratunkowe

Pytanie o dziecinny wierszyk zaskoczyło uczestnika "Milionerów". Niewiarygodne, że zużył najlepsze koło ratunkowe Źródło: youtube.com/tvnpl

"Milionerzy" to topowy polski teleturniej, prowadzony od lat przez Huberta Urbańskiego. W prawie każdym odcinku znajdzie się pytanie horrendalnie trudne, absurdalnie łatwe lub nawiązujące do rzeczy z dzieciństwa. Podobnie było i tym razem.

"Milionerzy" na ekranach telewizorów pojawiły się pierwszy raz w 1999 roku. Mimo że od pierwszego wyemitowanego odcinka upłynęło już tyle lat, to program cieszy się nadal ogromnym zainteresowaniem, a przed odbiornikami zasiadają miliony osób, by sprawdzić swoją wiedzę i śledzić zmagania uczestników.

Oczywiście w każdym odcinku wydawcy, jak i prowadzący starają się wprowadzać urozmaicenie w pytaniach, stopniując trudność z każdym kolejnym i wzrastającą kwotą. Wiele osób nawet nie doszło do półmetka pytań do miliona.

"Milionerzy" - kolejna ofiara podchwytliwych pytań

W poniedziałek mogliśmy śledzić zmagania Tomasza Szczygła z Krakowa. Kontynuował on grę o milion z poprzedniego odcinka. Hubert Urbański prawdziwie go zaskoczył, przez co musiał wykorzystać najlepsze koło ratunkowe w programie. Wykorzystanie go na etapie początkowym przynosi duże trudności w dalszej grze o wyższe kwoty.

Brzechwa dał nie lada zagwozdkę

Gdy doszło do pojedynku za 2 tysiące złotych, Hubert Urbański odczytał pytanie:

- Który bohater Brzechwy wlazł na tyczkę i przedrzeźnia ogrodniczkę?

A: fasola

B: winorośl

C: pomidor

D: groszek pachnący

Uczestnik był mocno zaskoczony, publiczność i widzowie tak samo. Z pozoru banalny wiersz był trudnym orzechem do zgryzienia - w końcu kto by pamiętał dziecięce wierszyki!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pan Tomasz po chwili namysłu nie chcąc tracić szansy na dalszą grę postanowił poprosił o koło ratunkowe pół na pół. System odrzucił dwie odpowiedzi: winorośl i groszek pachnący. Na szczęście po biciu się z myślami i ogromnym wahaniu uczestnik zaznaczył poprawną odpowiedź, czyli C: pomidor.

Każdy, kto znał wiersz Jana Brzechwy nie zastanawiałby się długo. Odpowiedź na pytanie jest zawarta już w pierwszej strofie:

Pan po­mi­dor wlazł na tycz­kę 
I prze­drzeź­nia ogrod­nicz­kę. 
"Jak pan może, 
Pa­nie po­mi­do­rze?!"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję
  6. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News