Wszyscy znają go z telewizji. Była żona Huberta Urbańskiego już nie ukrywa nowego partnera

Wszyscy znają go z telewizji. Była żona Huberta Urbańskiego już nie ukrywa nowego partnera Źródło: YouTube - tvnpl

Była żona prowadzącego program "Milionerzy" przestała ukrywać swoją nową miłość. Wszyscy znają go z telewizji i jest lubianą twarzą polskiego show biznesu. Julia Chmielnik jest wyraźnie szczęśliwa.

Była żona prowadzącego program "Milionerzy" ułożyła sobie życie na nowo. W końcu pokazała się publicznie z nowym partnerem. Para niedawno wzięła ślub i widać, że tworzą szczęśliwy związek. Wybrankiem serca Julii Chmielnik został aktor serialu "Na Wspólnej" i uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Była żona prowadzącego program "Milionerzy" to córka znanego aktora

Julia Chmielnik to córka tragicznie zmarłego aktora, Jacka Chmielnika. Mężczyzna zginął w domku letniskowym w wyniku awarii instalacji elektrycznej. To właśnie Julia znalazła ciało swojego ukochanego taty. Kobieta na co dzień jest trenerką wokalną. Dotychczas nie układało się jej w miłości, a jej 4-letni związek z Hubertem Urbańskim został zakończony w burzliwej atmosferze.

Hubert Urbański poniżył byłą żonę

Hubert Urbański publicznie poniżył Julię Chmielnik. Gdy para się rozstała, prezenter porównał kobietę do Hannibala Lectera. Stwierdził również, że jego partnerka nigdy go nie wspierała i nie pomogła nawet gdy był w żałobie po zmarłym ojcu. Dopiero 2 lata po tych słowach Julia Chmielnik zdecydowała się na nie odpowiedzieć. Kobieta w związku z Urbańskim czuła się źle i nie wiedziała, kim tak naprawdę jest. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miłość swojego życia trenerka wokalna poznała na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W drugiej edycji show wystąpił Marcin Przybylski, który ćwiczył pod okiem Julii Chmielnik. Swój związek para długo ukrywała i dopiero niedawno po raz pierwszy pokazała się publicznie. Okazuje się, że w sierpniu tego roku Chmielnik i Przybylski powiedzieli sobie sakramentalne tak. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Młoda para wybrała się do Teatru Roma na premierę "Aidy". Małżeństwo nawet na chwilę się ze sobą nie rozstawało. Chmielnik i Przybylski wyglądają na bardzo szczęśliwych i widać, że nie widzą poza sobą świata. Nowożeńcom oczywiście gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#justmarried #love #polesie #ślub #szczęście

Post udostępniony przez Julia Chmielnik (@juliachmielnik)

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Strażak został wezwany na miejsce śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczył kto był w aucie jego świat się zawalił, nie zapomni tego do końca życia
  4. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

źródło: Wp

Następny artykuł