Syn pogrążył ojca na oczach milionów widzów programu "Milionerzy". Pan Mieczysław miał nietęgą minę

Syn pogrążył ojca na oczach milionów widzów programu "Milionerzy". Pan Mieczysław miał nietęgą minę Źródło: TVN

Milionerzy nie tracą na popularności wśród polskich widzów. Czasami emocje w teleturnieju sięgają zenitu. Pan Mieczysław był w drodze po swój wymarzony milion. Poprosił syna o pomoc i gorzko tego pożałował.

Milionerzy to wciąż jeden z najchętniej oglądanych teleturniejów w Polsce. Uczestnicy przeżywają niesamowite emocje w drodze po upragnioną wygraną. Pan Mieczysław bez większych problemów poradził sobie z pierwszymi pytaniami, jednak grając o 20 tysięcy złotych, nie był pewien odpowiedzi i poprosił o koło ratunkowe. 

Milionerzy nie przestają zaskakiwać

Pan Mieczysław z Ropczyc na Podkarpaciu przez pierwsze cztery pytania przebrnął bez żadnego problemu. Pytanie za 10 tysięcy złotych sprawiło mu lekki kłopot, ale skorzystał z koła ratunkowego "pół na pół" i zaznaczył poprawną odpowiedz. Niestety, kolejne również sprawiło mu ogromny problem. Prowadzący zapytał: Reprezentują Wielką Brytanię, a ich dewiza brzmi: „kto się odważy, ten wygrywa”:

A. GROM
B. Specnaz
C. SAS
D. Navy SEALs

Przy tym pytaniu mężczyzna nie był pewny odpowiedzi, choć już na wstępie odrzucił dwie opcje. Okazało się, że obie słusznie. Postanowił więc skorzystać z drugiego koła i zadzwonić do swojego syna, po ostateczną poradę. Szybko pożałował tej decyzji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szybko pożałował swojej decyzji

Hubert Urbański połączył się ze wskazanym pomocnikiem Pana Mieczysława. Syn również nie był pewny odpowiedzi, ale ostatecznie wskazał na ostatnią opcję, czyli Navy Seals, zachęcając ojca do zaryzykowania. Ten posłuchał chłopaka i zaznaczył wskazaną odpowiedź. Niestety szybko okazała się błędna. Poprawną odpowiedzią był SAS, czyli opcja C. Pan Mieczysław opuścił teleturniej z kwotą tysiąca złotych, a wszystko przez to, że zaufał synowi oraz swojej intuicji, bez sprawdzenia tego kolejnym kołem ratunkowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Pierwszy milion w polskiej edycji programu wygrał Krzysztof Wójcik w 2010 roku. Na kolejnego zwycięzcę musieliśmy czekać osiem lat. W 2018 roku wygrała Maria Romanek. Jako trzecia, całą drogę do miliona przeszła Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska. Wygrała w marcu tego roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

źródło: Fakt

Następny artykuł