Zapytał uczestnika "Milionerów" o siusiającą dziewczynkę. Niebywałe pytanie poszło na wizji

Zapytał uczestnika "Milionerów" o siusiającą dziewczynkę. Niebywałe pytanie poszło na wizji Źródło: Player TVN

Milionerzy zaskakują zarówno uczestników, jak i zapalonych fanów przed telewizorami. Mnogością i trudność pytań zawsze gwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Jednak tym razem mężczyzna zasiadający naprzeciw Huberta Urbańskiego otrzymał dość wstydliwą zagadkę.

Milionerzy nadal zaskakują poziomem trudności, a producenci show dbają o odpowiednio trudną i zaskakująca pulę pytań. Uczestnicy nie zawsze dają radę odpowiedzieć nawet na te najprostsze. W jednym z ostatnich odcinków na wizji padło najbardziej wstydliwe pytanie w historii.

Milionerzy zaskoczyli wstydliwym pytaniem

W teleturnieju można liczyć na mnogość pytań z dziesiątek dziedzin - dla biorącego udział w programie zawsze wystąpi element zaskoczenia. W jednym z ostatnich odcinków uczestnik musiał sobie poradzić z pytaniem, które wywołało rumieniec na twarzach wszystkich i wywołało ciche salwy śmiechu. Chodziło o siusiającą dziewczynkę.

Hubert Urbański, próbując pokazać cały swój profesjonalizm, zadał pytanie za 500 złotych, które zaskoczyło wszystkich.

- Fontanna Siusiający Chłopiec jest wizytówką Brukseli. A Siusiająca Dziewczynka?

Uczestnik jak zawsze miał cztery odpowiedzi do wyboru: A) Paryża, B) Berlina, C) Madrytu, czy też D) Brukseli. Pytanie ewidentnie zaskoczyło mężczyznę, bo skorzystał z koła ratunkowego "pytanie do publiczności". Ta orzekła, że prawidłowa odpowiedź to D), co potwierdził Hubert Urbański.

Siusiająca Dziewczynka to także symbol europejskiego państwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siusiająca Dziewczynka to posąg-fontanna znajdujący się w Brukseli i wykonany przez Denisa-Adriena Debouvrie. Tkwi tam od 1987 roku. Posąg nazywany jest siostrą Siusiającego Chłopca, który został wyrzeźbiony w roku 1619 i również znajduje się w Brukseli.

Nie tylko ten uczestnik miał problemy z odpowiedzią na pytanie. Niedawno w programie Milionerzy pojawił się inny mężczyzna, który musiał sprostać następującej zagadce:

- Twarz to przednia strona głowy ludzkiej. A potwarz?

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Do wyboru miał następujące odpowiedzi: A) tylna strona głowy, B) maska pośmiertna, C) zniesławienie, D) wyjątkowa paskuda. Wydawałoby się, że banalne pytanie zostanie pokonane z pstryknięciem palców - wręcz przeciwnie. Wykorzystano aż dwa koła ratunkowe: "pół na pół" i "pytanie do publiczności". W końcu z pomocą widowni uczestnik zaznaczył prawidłową odpowiedź C) i mógł grać dalej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Ich ostatnie chwile razem chwytają za serce
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Źródło: TVN

Następny artykuł