Widzów nagle zamurowało. Takiej kompromitacji Urbańskiego na wizji nikt się nie spodziewał, prawda szybko wyszła na jaw

Widzów nagle zamurowało. Takiej kompromitacji Urbańskiego na wizji nikt się nie spodziewał, prawda szybko wyszła na jaw Źródło: screenshot/TVN

"Milionerzy" dały sławę Hubertowi Urbańskiemu, który coraz częściej pokazuje się w różnych mediach. Najczęściej to właśnie on demaskuje braki w wiedzy uczestników, tym razem jednak było inaczej. Prezenter okropnie się skompromitował. Widzowie mu tego nie zapomną.

"Milionerzy" słyną z trudnych pytań wymagających posiadania bardzo wielu różnych informacji od uczestników. Podczas emisji programu można odnieść wrażenie, ze Hubert Urbański sam dysponuje ogromną wiedzą, jednak to, co ostatnio zrobił, zupełnie psuje jego nienaganny wizerunek. To, co powiedział, było absolutną kompromitacją. Fani gwiazdora będą zaskoczeni taką postawą swojego idola.

"Milionerzy" nie pokazują Urbańskiego od tej strony. Fani będą zaskoczeni

Tym razem słynny prowadzący teleturniej "Milionerzy" wystąpił w roli gościa. Zaprosił go Tomasz Morozowski do swojego programu "Tak jest". Hubert Urbański i druga zaproszona osoba mieli dyskutować o wadach i zaletach elektrycznych hulajnóg. Urządzenie cieszy się ostatnio dużą popularnością, zwłaszcza wśród mieszkańców dużych miast.

Dobór gości okazał się fatalny, bowiem jak sami wyznali, nigdy nie jeździli na czymś takim. Co więcej, ich wypowiedzi trąciły ignorancją i z pewnością rozczarowały wielu użytkowników nowoczesnych e-hulajnóg. Sam Urbański zarzucił im, że podczas jazdy popisują się wyjątkową nieodpowiedzialnością.

- To jest mega niebezpieczne, zwłaszcza, że ja mieszkam w śródmieściu i wieczorami albo w nocy, jak jestem na ulicy, to jest taka "hipsteriada" po prostu... Myślę, że ci kierowcy, którzy jeżdżą zwłaszcza późną nocą, to tak na moje oko, oni wszyscy nawaleni są - powiedział.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Totalna kompromitacja Huberta Urbańskiego. Fani mu tego nie zapomną

Wypowiedzi Huberta Urbańskiego od razu spotkały się z krytyką widzów. Poczuli się urażeni takim nieprofesjonalnym podejściem do tematu oraz rozczarowani tym, jak nieprofesjonalnie został potraktowany temat. Wiele z nich uznało, że prowadzący teleturniej "Milionerzy" zrobił z siebie pośmiewisko.

- Każda stacja musi mieć swojego Ibisza - oceniła internautka.

- Mogli poprosić Martę Linkiewicz przecież - stwierdziła inna.

- No przecież, jak wymyśla tyle pytań w "Milionerach", to musi być ekspertem od wszystkiego! - zauważyła kolejna.

- Ośmieszył się tym występem... Absolutny brak profesjonalizmu- stwierdziła następna.

Wpadka podczas dyskusji zdecydowanie źle wpłynęła na wizerunek gwiazdora TVN, który nawet nie próbował ukryć swojej nieznajomości tematu. Brak merytorycznego zaplecza w dyskusji sprawił zapewne, ze wiele osób zwątpiło w rzetelność prezentera, a kolejne odcinki jego show będą już oglądać z zupełnie innym nastawieniem.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Sławomir z żoną okłamali fanów! Zaskakująca prawda o ich związku wyszła na jaw
  5. Podstawowy produkt polskich sklepów wywołuje nowotwór. Jest silnie rakotwórczy
  6. mBank musi wypłacić swoim klientom ogromne pieniądze. Wiadomo, komu się należą

Źródło: TVN24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu