Dzisiejsi Milionerzy dali w kość uczestnikom. Padło wiele trudnych pytań

Dzisiejsi Milionerzy dali w kość uczestnikom. Padło wiele trudnych pytań Źródło: Screen / YouTube / tvnpl

Teleturniej Milionerzy zawsze zaskakuje podchwytliwymi pytaniami. Wydaje się, że w programie droga do wygranej jest wyjątkowo prosta, ale szybko okazuje się, że z dużymi wygranymi wychodzą ze studia tylko nieliczni.

Millionerzy wydają się prostą drogą do wielkich pieniędzy, ale to tylko pozory. Stres związany z udziałem w teleturnieju pokazywanym w telewizji jest tak duży, że niejeden uczestnik zapomniał oczywistych rzeczy. Program zresztą sam w sobie wcale nie jest łatwy - walczący o milion złotych śmiałkowie często muszą zmierzyć się z prawdziwie podchwytliwymi pytaniami. 

Milionerzy potrafią zagiąć najmądrzejszych. Nie wszyscy dali radę

Nawet gdy ogląda się Milionerów TVN przed telewizorem, w komfortowych warunkach, można nie dać sobie rady z pytaniami zadawanymi przez Huberta Urbańskiego. Trudno więc się dziwić uczestnikom, którzy wiedzą, że każda odpowiedź może zakończyć ich udział w turnieju. W takich okolicznościach nawet najbardziej oczywista odpowiedź będzie analizowana wiele razy, a wiadomo, że jak się nad czymś za długo myśli, to pojawiają się wątpliwości.

Jedna z uczestniczek, pani Anna, otrzymała, wydawałoby się proste, pytanie: "Jeśli Kreml, to ten w Moskwie, a jeśli Moskwa, to nad: A - Moskwą, B - Wołgą, C - Peczorą, D - Oką". Wydaje się, że nie ma nic prostszego, niż podane prawidłowej odpowiedzi A., jednak uczestniczka zdecydowała się skończyć grę, by nie stracić pieniędzy. 

Wodór i nadwaga. Trudne decyzje uczestnika teleturnieju

Inny z uczestników, pan Marcin, rozpoczął grę naprawdę nieźle. Na początek trafił na podchwytliwe pytanie, na które ciężko odpowiedzieć, po prostu nie znając odpowiednich statystyk. Gospodarz zapytał go bowiem o to, gdzie jest najmniej ludzi z nadwagą. Do wyboru były: Stany Zjednoczone, Japonia, Czechy i Polska. Pan Marcin postawił zgodnie z intuicją na Japończyków i rzeczywiście była to poprawna odpowiedź.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety potem przyszedł czas na pytanie specjalistyczne. Zdecydowanie nie miał szczęścia, aby zdobyć milion, musiałby popisać się bowiem wiedzą o wodorze. "Na skalę przemysłową wodór wykorzystuje się w procesie utwardzania..."  - przeczytał pytanie Hubert Urbański. Uczestnik wybierał między odpowiedziami: A - dróg, B - tłuszczów roślinnych, C - lakieru hybrydowego, D - wody.

Pan Marcin nie miał pewności, ale postanowił próbować. Postawił na odpowiedź D - i to była jego ostateczna odpowiedź. Niestety dla niego, okazała się błędna, chodziło bowiem o tłuszcze roślinne. Uczestnik zakończył grę z tysiącem złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Prosta droga do wielkich pieniędzy jest w Milionerach bardzo pozorna. Wydaje się, że to tylko kilka pytać, które łatwo przebrnąć z komfortem czterech odpowiedzi, trzech kół ratunkowych i nieograniczonym czasem. Jednak tylko nielicznym udaje się zakończyć udział z pokaźną wygraną, która tego wieczoru niestety nie padła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News