Uczestnik odpadł przy pierwszym pytaniu z Milionerów. Tylko pozornie jest proste, nawet my mieliśmy problem

Uczestnik odpadł przy pierwszym pytaniu z Milionerów. Tylko pozornie jest proste, nawet my mieliśmy problem Źródło: youtube/tvn

"Milionerzy" to prawdziwy hit telewizji TVN, który od jakiegoś czasu znowu możemy śledzić na ekranach telewizorów. W jednym z odcinków, uczestnik otrzymał niebywale ciężkie pierwsze pytanie, które niby miało być łatwe, ale okazuje się, że większość może mieć z nim wielki problem.

"Milionerzy" z Hubertem Urbańskim stało się już klasycznym programem rozrywkowym, który można śledzić w telewizji TVN. Widzowie z zapartym tchem śledzą nową edycję, odpowiadając na pytania razem z uczestnikami. Przy okazji jednego z odcinków pojawiło się z pozoru proste pytanie, jednak odpowiedź na nie już tak łatwo nie przychodzi. 

Program "Milionerzy" zaskoczył jednego z uczestników

"Milionerzy" przyzwyczaili widzów do tego, że pierwsze pytanie, które jest zadawane na drodze do miliona, jest niebywale proste. Zazwyczaj pojawia się w nim przysłowie czy zabawna wyliczanka. Zdarza się także, że kiedy pierwsze pytanie zostanie zadane, każdy z uczestników i widzów bez wahania jest w stanie podać prawidłową odpowiedź. Zdarzają się pytania banalnie proste, tak właśnie miało być i w tym przypadku. 

Uczestnik w programie "Milionerzy" usłyszał z ust Huberta Urbańskiego pierwsze pytanie i już miał przed sobą nie lada wyzwanie. Okazało się, że z pozoru proste pytanie, przysporzyło mu wiele problemów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pierwsze pytanie w programie "Milionerzy" nie było wcale takie łatwe

-  Choroba z wysypką to: A) świnka, B) wieprz, C) odra, D) wisła - brzmiało pierwsze pytanie. 

Uczestnik logicznie podchodząc do zadania od razu odrzucił opowiedz B)wieprz, która nic nie miała wspólnego z chorobą. Po chwili odpadła także odpowiedź D)wisła, która miała zmylić uczestnika. Pozostały więc do wyboru dwie odpowiedzi A i C. Świnka i odra, to znane choroby, ale która z nich występuje w parze z wysypką? Uczestnik, po namyśle wybrał odpowiedź A)świnka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Wybierając odpowiedź A)świnka, uczestnik pożegnał się z programem. Okazało się, że prawidłową odpowiedzią na pytanie, która choroba występuje wraz z wysypką jest odra. Znaniem internautów, pierwsze pytanie w programie "Milionerzy", które miało być banalnie proste, wcale takim nie było.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Magda Narożna pokazała w internecie wymowne zdjęcie. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Kobieta przez lata cierpiała z powodu rzadkiej choroby. Z dziąseł wyrastają jej włosy, widok tylko do odważnych [ZDJĘCIE]
  5. Niewiarygodne, co uczniowie pokazali na swoje studniówce. Ciężko oderwać oczy od ich tańca

źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News