Milionerzy Hubert Urbański
Kadr z programu "Milionerzy" TVN
Joanna Szwalikowska - 2 Grudnia 2020

Wszyscy wstrzymali oddech, Hubert Urbański zadał pytanie o milion. Chodziło o stolicę Polski

"Milionerzy" to program, który nie przestaje wzbudzać emocji. Podczas dzisiejszego odcinka padło pytanie o najwyższą możliwą stawkę. Widzowie wstrzymali oddech. Odpowiedź dotyczyła stolicy Polski.

W dzisiejszej rozgrywce w programie "Milionerzy" po raz kolejny padło pytanie o najwyższą możliwą stawkę, czyli milion złotych. Uczestnik szedł jak burza po wygraną. Kiedy padło ostatnie pytanie, nikt nie był w stanie ukryć emocji. Która odpowiedź była prawidłowa?

Klamka zapadła, premier właśnie potwierdził. Ogromna zmiana dla wszystkich Polaków już w styczniuKlamka zapadła, premier właśnie potwierdził. Ogromna zmiana dla wszystkich Polaków już w styczniuCzytaj dalej

Podczas dzisiejszej rozgrywki "Milionerów" padło pytanie o najwyższą stawkę

Uczestnikiem dzisiejszego odcinka był pan Mikołaj Masłowski z Wrocławia. Rozpoczął on grę jeszcze w poprzednim odcinku. Zdołał wówczas usłyszeć sześć pytań, po czym czas programu dobiegł końca. W kolejnej (dzisiejszej) odsłonie programu kontynuował z kwotą 20 tysięcy złotych, a także dwoma kołami ratunkowymi.

Uczestnik odpowiadał poprawnie na kolejne pytania, w razie potrzeby posiłkując się kołami ratunkowymi. Kiedy zdołał dotrzeć do pytania o najwyższą stawkę, nie było już jednak tak łatwo. Od wygrania głównej nagrody dzieliło go jedno pytanie:

Dalsza część tekstu pod galerią:

Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

- Na paryskim Łuku Triumfalnym, na pamiątkę napoleońskich zwycięstw, wyryte są nazwy pięciu polskich miast. Nie ma wśród nich:

A: Warszawy
B: Wrocławia
C: Gdańska
D: Ostrołęki

Pan Mikołaj początkowo odrzucił odpowiedź D. Wahał się pomiędzy wariantami B oraz C. Niestety, nie był pewien żadnej z odpowiedzi. Nie posiadał już również kół ratunkowych, dlatego zdecydował się na rezygnację z dalszej gry, co sprawiło, że został z wygraną w wysokości 500 tys. zł.

Na paryskim Łuku Triumfalnym wyryto nazwy pięciu polskich państwa na pamiątkę zwycięstw napoleońskich. Są to: Gdańsk, Ostrołęka, Pułtusk, Lidzbark Warmiński oraz Wrocław. Wśród wymienionych miejscowości nie znalazła się Warszawa, co oznacza, że prawidłową odpowiedzią był wariant A. Znaliście poprawną odpowiedź?

Teksty wybrane dla Ciebie:

"Milionerzy" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów, które emitowane są w naszym kraju. Program miał swój debiut w ramówce TVN już w 1999 roku. Po czterech latach zniknął jednak z anteny, by powrócić w latach 2008-2010. W 2017 roku reaktywowano program, a jego największą gwiazdą niezmiennie pozostaje Hubert Urbański.

Teleturniej budzi ogrom emocji, co zresztą nie jest dużym zaskoczeniem. Perspektywa wygranej ogromnych pieniędzy jest ekscytująca zarówno dla uczestników, jak również widzów, którzy chętnie sprawdzają przed ekranami swoją wiedzę. Aura tajemniczości oraz budowanie napięcia to coś, za czym przepadają fani tej produkcji.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express, TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News