Trzy puste, jedno z treścią. Niebywała zagadka w Milionerach

Trzy puste, jedno z treścią. Niebywała zagadka w Milionerach Źródło: YouTube - tvnpl

Milionerzy należą do najbardziej interesujących programów w polskiej telewizji. Po raz kolejny przyszło nam usłyszeć niecodzienne pytania. Po jednym z nich zaskoczenia nie krył nawet Hubert Urbański.

Milionerzy po raz kolejny przynieśli widzom wiele ciekawych pytań i jeszcze trudniejszych odpowiedzi za sprawą najnowszego odcinka, który miał wczoraj swoją premierę. Tysiące widzów dzieliły się na bieżąco swoimi przemyśleniami na temat tego, co widzieliśmy na naszych ekranach. Część pytań była wyjątkowo trudna, w związku z czym dyskutowano o nich jeszcze długo po zakończeniu programu.

Widzowie nie kryli swojego zaskoczenia wobec tego, co mieli w pewnym momencie okazję zobaczyć w popularnym programie TVN. Uczestniczka musiała zmierzyć się z zagadką tak trudną, że początkowo sprawiała ona problemy nawet Hubertowi Urbańskiemu. Prowadzący popularny program sam z początku wydawał się być zdziwiony tym, co miał okazję zobaczyć, jednak wkrótce wszystko zostało wyjaśnione.

Milionerzy cieszą się wysoką oglądalnością

Pani Beata, która brała udział w teleturnieju Milionerzy, musiała odpowiedzieć na pytanie, które sprawiało bardzo poważny problem zarówno osobom przebywającym w studiu, jak i widzom przed telewizorami. Treść pytania brzmiała: trzy puste, a jedno z treścią. Do wyboru tradycyjnie były cztery odpowiedzi, z których zaledwie jedna była prawidłowa.

Do wyboru były czcze gadanie, czcze słowa i czcze obietnice, a także czcze jelito. To właśnie ta ostatnia opcja była prawidłową. Uczestniczka z początku nie miała pojęcia, którą odpowiedź powinna wybrać, w związku z czym postanowiła skorzystać z pomocy publiczności. Tym razem okazała się ona bezcenna. Większość osób wskazała właśnie na jelito.

Milionerzy znów zaskoczyli

Uczestniczka poniosła klęskę, gdy grała o gwarantowane 40 tysięcy złotych. Wówczas nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie o cechę, jaką wykazują owoce klimakteryczne. Z tego powodu przyszło jej wrócić do domu jedynie z gwarantowanym tysiącem złotych. Z pewnością nie myślała, że przyjdzie jej mierzyć się z tak trudnym pytaniem, które sprawiło problemy również widzom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci twierdzili, że pytania w tym odcinku teleturnieju Milionerzy były naprawdę trudne. Szczęścia nie przyniosły jej również dwa pozostałe koła ratunkowe, pomimo użycia których i tak odpadła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Witold Pyrkosz umarł w wyjątkowo bolesny sposób. Aż przykro czytać
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News