Polska milionerka "cierpi". Chciałaby robić zakupy w Biedronce

Polska milionerka "cierpi". Chciałaby robić zakupy w Biedronce Źródło: fot. youtube.com/Wirtualna Polska

Trudno wyobrazić sobie, by miliony złożone na bankowym koncie nie rozwiązywały wszystkich problemów ich posiadacza. Polska milionerka znalazła się jednak w takiej sytuacji, o której opowiedziała mediom. Anna Czartoryska "cierpi", gdyż najbliższa Biedronka jest dla nie za daleko.

Potomkini magnackiego rodu Czartoryskich i znana aktorka zdobyła ogólnopolską sławę za sprawą ról w kilku hitowych serialach i popularnych sztukach teatralnych. Anna Czartoryska udzieliła swojego talentu m.ni. w "Czasie honoru", "Szpilkach na Giewoncie" czy "Domu nad rozlewiskiem". Celebrytka oprócz aktorstwa zajmuje się również muzyką. Czartoryska wystąpiła na festiwalu w Opolu w 2011 roku, a w roku następnym ukazała się jej debiutanckie wydawnictwo pt. "Morfina". Pomimo takich sukcesów i ogromnej rozpoznawalności oraz zaplecza w postaci rodziny i jej bogactwa, gwiazda ma poważny problem, z którego powodu cierpi. O wszystkim opowiedziała dziennikarzowi "Faktu".

Annie Czartoryskiej marzy się Biedronka

Aktorka, choć ma do swojej dyspozycji fortunę i zarabia niemało, nie może żyć w pełni szczęśliwie. Przeszkadza jej w tym fakt, iż nie może robić zakupów z najpopularniejszym polskim supermarkecie, Biedronce. Jak wyjawiła w wywiadzie, najbliższy sklep tej sieci jest po prostu za daleko od jej domu. Z racji tego jest zmuszona robić zakupy przez internet, co oczywiście uniemożliwia jej osobisty wybór produktów i kontrolę ich jakości. - Ja bym w ogóle bardzo chciała robić zakupy w Biedronce albo jakimś innym, takim dużym sklepie gdzie jest wszystko pod ręką, gdzie jest niedrogo, gdzie mam duży wybór, ale niestety tam, gdzie mieszkam, nie ma Biedronki w pobliżu, więc zazwyczaj zamawiam zakupy przez internet - powiedziała Anna Czartoryska. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Moje dziecko zostało skrzywdzone!” Magda Gessler przerywa milczenie
  2. Błagali już tylko o modlitwę. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu żyje
  3. Niepublikowane nagie zdjęcia Anny Muchy dla Playboya
źródło: youtube.com/FAKT24.PL
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News