Po 8 latach znowu jest MILION! Niesamowite, Urbański oszalał z radości

Po 8 latach znowu jest MILION! Niesamowite, Urbański oszalał z radości Źródło: screen Facebook /@Milionerzy TVN

"Milionerzy" są jednym z najbardziej popularnych teleturniejów stacji TVN. W każdym odcinku kolejne osoby próbują swego szczęścia, aby ostatecznie zdobyć główną wygraną.

Pierwszy i jedyny czek na milion złotych w historii teleturnieju wypisano w 2010 roku. Jego zdobywcą był Krzysztof Wójcik. Wówczas pytanie za milion złotych brzmiało: "Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil?". Krzysztof Wójcik wybierał spośród czterech odpowiedzi: A: na kornecie, B: na akordeonie, C: na djembe, D: na ksylofonie. Mężczyźnie udało się zaznaczyć poprawną odpowiedź i zgarnąć główną wygraną. Kilka miesięcy temu wiele emocji dostarczy widzom Remigiusz Skubisz, który usłyszał pytanie za milion złotych. Mężczyzna nie znał poprawnej odpowiedzi na pytanie: "Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?".

Hubert Urbański drugi raz wypisał czek na milion złotych!

Skubisz miał jeszcze jedno koło ratunkowe, pytanie do publiczności. Jednak głosy widzów zgromadzonych w studio rozłożyły się równomiernie pomiędzy odpowiedziami: "rozum", "Bóg", "miłość" i "czas". Skubisz nie zdecydował się grać dalej i poprosił Huberta Urbańskiego o zakończenie gry i wypisanie czeku na pół miliona złotych. Teraz okazuje się, że po ośmiu latach po raz drugi padnie historyczna wygrana. Hubert Urbański pochwalił się, że ponownie wypisał dla gracza czek na milion złotych. Najwyraźniej nadchodzące odcinki milionerów, dostarczą widzom wiele emocji.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największy skok od lat! Najsłynniejsi polscy aktorzy okradzeni, stracili wszystkie oszczędności
  2. Historyczne wydarzenie! Kobieta nigdy wcześniej nie była na tym stanowisku
  3. Oliwia Bieniuk dodała „zwykłe” zdjęcie. Ale jej ojciec zauważył jeden dziwny szczegół
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News