Blisko milion osób podpisało petycję skierowaną do jednej z YouTuberek. Internauci domagają się od niej usunięcia kanału z popularnego portalu, by w ten sposób mogła się uchronić przed śmiercią. 

22-letnia Amerykanka, Eugenia Cooney, prowadzi na YouTube video blog, w którym dzieli się ze swoimi widzami radami na temat zdrowego życia i mody. Problem w tym, że odkąd zaczęła swoją działalność na popularnym portalu, jej wygląd drastycznie się zmienił. Młoda dziewczyna schudła kilkadziesiąt kilogramów i wygląda tragicznie. Oczywistym jest również, że ma poważne problemy psychiczne powodujące wstręt do odżywiania.

Podczas gdy sama YouTuberka nie widzi w tym niczego złego, mało tego, twierdzi, że jest zdrowa i każdy powinien tak wyglądać, internauci są innego zdania.

W obawie przed jej śmiercią oraz jej wpływu na młode dziewczęta (najchętniej oglądają ją dzieci w wieku do 12 lat), w sieci pojawiła się petycja, którą w bardzo krótkim czasie podpisało blisko milion osób. Petycja została usunięta przez administrację portalu jednak na jej miejsce pojawiły się kolejne.

Internauci żądają od Cooney usunięcia kanału i zasięgnięcia specjalistycznej pomocy psychiatrycznej i medycznej.

eug1 eug2 eug3 eug4 eug5 eug6 eug7

https://www.youtube.com/watch?v=XJCGJV7iSBU

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

...

Zobacz również