Miley Cyrus znudziła się mężczyznami, rzuciła męża dla kobiety. Chwilę potem przyłapano je w intymnej sytuacji

Miley Cyrus znudziła się mężczyznami, rzuciła męża dla kobiety. Chwilę potem przyłapano je w intymnej sytuacji Źródło: instagram.com/mileycyrus/

Miley Cyrus znana jest ze swojego kontrowersyjnego wizerunku. Jak widać, nie ma zamiaru zmieniać się nawet prywatnie. Dziś media obiegła wieść, że zdecydowała się rzucić swojego dotychczasowego męża dla kobiety, z którą potem przyłapano ją na jachcie.

Miley Cyrus skończyła z grzecznym wizerunkiem dawno temu. Jednak kiedy amerykańska piosenkarka i aktorka wyszła za mąż 23 grudnia zeszłego roku, fani mieli nadzieję, że jej życie prywatne unormowało się już na dobre. Każdy się mylił - Miley zdecydowała się odejść od męża!

Miley Cyrus zdecydowała o rozstaniu z Liamem Hemsworthem

Miley i Liam zaczęli się ze sobą spotykać w okolicach 2009 roku. Poznali się bliżej na planie filmu "Ostatnia piosenka" i mocno przypadli sobie do gustu, ponieważ już 2 lata później gruchnęła wieść, że para artystów się zaręczyła. Szczęście nie trwało długo: w 2013 roku zaliczyli rozstanie, zaś w 2016 wrócili do siebie, ponownie się zaręczyli i pod koniec 2018 roku wzięli ślub. Dziś znów zawisły ciemne chmury.

Uwagę fanów zwróciło pewne zdjęcie Miley Cyrus na Instagramie, na którym nie miała na palcu obrączki. Ten mały szczegół stał się zaczątkiem wielu domysłów i pytań, a niedługo potem w "People" można było przeczytać oświadczenie pary:

- Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu.

Amerykańska piosenkarka woli być odrębną jednostką w związku?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilkanaście godzin po wydaniu oświadczenia do internetu dostały się zdjęcia Miley wraz z jej koleżanką, Kaitlynn Carter. Śmiały się, obściskiwały i całowały. Czy związek rozpadł się przez zdradę piosenkarki? Liam wiedział, że jego przyszła żona jest panseksualna, czyli odczuwa pociąg do innych niezależnie od płci i tożsamości. Z kolei ostatnie wspólne zdjęcie małżeństwa zostało opublikowane 2 czerwca. Już wcześniej między nimi mogło się coś psuć - nie wiadomo, czy to wina Miley. Pierwsze rozstanie pary było z kolei spowodowane zdradą Liama.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza randka w historii. Od dwóch tygodni ma erekcję, grozi mu amputacja penisa

2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

- Musiałam to zrobić. Nie podobają mi się związki, w których dwie połówki próbują stworzyć jedną całość. Nie mam takiego współuzależnienia. Myślę, że to wspaniałe, gdy ludzie się rozstają, a potem schodzą z powrotem. Myślę, że jeśli dorastasz przywiązana do drugiej osoby, nigdy nie będziesz tak silna jako osobowość - opowiadała dziennikarzom tuż po zejściu się z przyszłym mężem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News