Po 7 latach zrezygnowała z diety wegańskiej. Powód zwala z nóg, od razu rozpętała się burza

Po 7 latach zrezygnowała z diety wegańskiej. Powód zwala z nóg, od razu rozpętała się burza Źródło: VALERIE MACON AFP East News

Miley Cyrus to światowej sławy artystka, nic więc dziwnego, że praktycznie każdy aspekt jej życia jest komentowany na forum publicznym. Słynąca z kontrowersyjnego zachowania i ubioru wokalistka zdecydowała się na wyjawienie prawdy na temat swojej diety. W wywiadzie przyznała, że nie jest już weganką, jednak powód jaki podała gwiazda wydaje się absurdalny.

Miley Cyrus od jakiegoś czasu pojawia się łamach prasy jedynie z powodu swoich kolejnych romansów, w jakie wdaje się po rozstaniu z mężem, Liamem Hemsworthem. Tym razem jednak w centrum zainteresowania zamiast życia miłosnego gwiazdy znalazła się jej dieta. Mieć Cyrus podzieliła się dość kontrowersyjną opinią.

Miley Cyrus zrezygnowała z diety wegańskiej, powód zirytował fanów

Miley Cyrus ostatnio dość często gości w mediach. Promuje właśnie swój najnowszy materiał muzyczny i odpowiada na wiele pytań, ostatnie nie do końca związanych z jej twórczością. Gwiazda może poszczycić się sporym dorobkiem, ale równie często w świetle reflektorów znajduje się jej życie prywatne. Miley Cyrus jest córką Billy’ego Raya Cyrusa i Tish Cyrus.

Sławna mama dzielnie wspiera swoją pociechę w każdym szalonym planie i fani często zachwycają się urodą obu pań oraz wielkim ich podobieństwem. Nie jest znane jak na wieść, że córka odchodzi od weganizmu zareagowała mama, ale powód jaki podała wokalistka wydaje się kuriozalny. Szczególnie kiedy weźmie się pod uwagę wyniki badań jakie od lat prowadzą naukowcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób jest oburzonych zachowaniem Miley Cyrus

Miley Cyrus naraziła się sporej części fanów po tym jak ogłosiła, że została zmuszona do tego, aby odejść od diety wegańskiej. Gwiazda zdecydowała się na włączenie do swoich posiłków mięsa ryb i szczerze przyznała, że wie, iż mówiąc to narazi się naprawdę sporej ilości osób.

- Byłam weganką przez bardzo długi czas. Musiałam jednak wprowadzić do diety zawierające kwasy omega-3 ryby, gdyż mój mózg nie funkcjonował prawidłowo. [...] Mam wrażenie, że w pewnym momencie byłam niedożywiona. Pamiętam, jak pojechałam na festiwal Glastonbury. Choć to był świetny występ, czułam się fatalnie, nie miałam energii - mówiła Miley Cyrus w wywiadzie dla „The Joe Rogan Experience”, cytowanym przez TVP Info. Fani zdecydowali się skomentować to wyznanie w sieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Córka przekazała informacje o śmierci, walczył do samego końca

Powód rezygnacji z diety wegańskiej jest zaskakujący

Od lat mówi się, że dobrze skomponowana dieta wegańska bezproblemowo dostarcza praktycznie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jedyną konieczną do suplementowania witaminą w przypadku wegan jest witamina B12. Możliwe, że Miley Cyrus nie miała zbyt urozmaiconej diety i dlatego jej organizm nie funkcjonował tak jak powinien. 

- [...] robię dla zwierząt wszystko, co mogę zrobić. Ale jeśli chodzi o mój mózg... zrozumiałam, że aby funkcjonował prawidłowo, nie mogę być nadal weganką - kontynuowała w wywiadzie gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP zdecydowało się na krok, jakiego jeszcze nie było. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Będą nowe obostrzenia w Polsce? Rzecznik rządu nie ma wątpliwości, mówi o całkowitym lockdownie
  4. Od dziś weszła w życie ogromna zmiana. Wielu Polaków może załamać ręce
  5. Jackowski nagle wzniósł oczy do nieba i zaniemówił. Najnowsza wizja jest fatalna dla Polaków
  6. Cudowny, niebywały wysyp grzybów w jednym województwie, efekt pojedynczej wyprawy. Pani Dorota miała niebywałe szczęście

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News