Mikołaj Roznerski ujawnił bardzo intymne szczegóły swojego związku! Fani w szoku

Mikołaj Roznerski ujawnił bardzo intymne szczegóły swojego związku! Fani w szoku Źródło: screen youtube.comtvnpl

Mikołaj Roznerski nie bez powodu nazywany jest największym amantem polskiego show-biznesu. Teraz w wywiadzie aktor zdradził, jak i jest jego sekret, bez wątpienia wielu mężczyzn powinno brać z niego przykład.

Mikołaj Roznerksi dzięki swoim licznym rolom w komediach romantycznych, a także występowi w "M jak miłość" stał się obiektem pożądania wielu Polek. Dodatkowo nie ma co ukrywać, że aktor jest po prostu przystojny, przez co nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci pięknej. Jednocześnie wielu mężczyzn prosi o porady w sprawach damsko-męskich. Bo przecież jak się uczyć to od najlepszych.

Mikołaj Roznerski zdradził swój sekret

Aktor nie ukrywa, że ma już dosyć, gdy ktoś nazywa go amantem, ponieważ absolutnie się nim nie czuje. Dodatkowo ciągłe prośby o rady podczas podrywu zaczynają go naprawdę męczyć. Podczas wywiadu przeprowadzonego dla Faktu aktor zdradził wszystkim, jak zachowuje się względem kobiet. - Już mnie nuży i trochę bawi, gdy ktoś pyta o to, jak być amantem. Nie wiem, co odpowiedzieć - wspomina aktor. Wiele Polek uważa, że prawdziwych dżentelmenów już nie ma, ale Roznerski bez dwóch zdań nie łapie się pod ten stereotyp. Aktor sam przyznaje, że dobre wychowanie i szacunek do kobiet wyniósł z domu, jednak dla niego takie zachowanie nie jest szarmanckie, ponieważ traktuje to, jak coś normalnego. - Są pewne zasady, które wyniosłem z domu. Zawsze puszczam kobiety przodem i ustępuję im miejsca. Nie sądzę, że to jakieś wyjątkowo szarmanckie zachowanie. Dla mnie to jest naturalne - mówił Mikołaj Roznerski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie ulega jednak wątpliwości, że aktualnie jest coraz mniej mężczyzn, którzy wyznają tego typu zasady. To spowodowało, że kobiety zaczęły szukać wśród swoich ewentualnych partnerów właśnie takiego zachowania. Bo przecież każda kobieta lubi być adorowana i traktowana w specjalny sposób. Dzięki temu czuje się wyjątkową i widzi, że jej partner docenia ją i jej starania. Przykład Roznerskiego bez dwóch zdań pokazuje, że nadal jest popyt na prawdziwych dżentelmenów. W końcu właśnie dzięki temu aktor zachwycił swoją partnerkę. Panowie powinni uważnie przemyśleć, czy nie przydałoby się trochę zmienić swojego zachowania.  1. Ta sprawa przyprawiła Elżbietę Jaworowicz o dreszcze! Przerosło ją to
  2. Pół Polski nie może uwierzyć. Po tej przepowiedni los Jackowskiego wisi na włosku
  3. Katarzyna Dowbor miała wypadek! Przerażające zdjęcie w sieci
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Znaki zodiaku i nowe fryzury. Zobacz, na jaką ZMIANĘ warto się zdecydować
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu