roznerski
screen youtube.com/JastrzabPost
Karol Zaborowski - 4 Grudnia 2018

Ostra awantura z udziałem Roznerskiego! Poniżył swoją partnerkę, kobieta dostała szału

Mikołaj Roznerski już od dawna w polskim show-biznesie ma opinię prawdziwego casanovy. Jednak teraz według mediów bardzo mocno się to na nim zemściło. Wydarzyło się coś, co może położyć się cieniem na jego nieposzlakowanej opinii. 

Mikołaj Roznerski znany jest ze swojej roli w kultowym serialu stacji TVP "M jak miłość". Jednak swój tytuł niezrównanego podrywacza zyskał dzięki swoim licznym romansom na planach zdjęciowych produkcji, na których pracował. Sam uważa, że taka renoma do niego nie pasuje, ale wciąż wiele osób ma go za mistrza flirtu. Dochodziło nawet do takich sytuacji, kiedy mężczyźni specjalnie się z nim kontaktowali, aby zdradził im swój sekret.

Mikołaj Roznerski w samym centrum afery

Według "Faktu" podczas 18-tych urodzin serialu "M jak miłość" doszło do niecodziennej sytuacji. Dowiedzieć się tam możemy, że aktor był w samym centrum konfliktu ze swoją partnerką, która dała prawdziwy pokaz zazdrości podczas imprezy. "Fakt" powołuje się na informatora, który twierdzi, że Roznerski znacznie więcej czasu poświęcał swoim koleżankom z planu, niż ukochanej, którą wręcz olewał. To musiało się źle skończyć, wedle relacji Adriana Kalska wpadła w prawdziwą furię. Nic dziwnego, jako jego kobieta musiała poczuć się dramatycznie. Jednocześnie to pierwsze tego typu sytuacja w ich związku, a co więcej Kalska jeszcze jakiś czas temu miała za złe ukochanemu to, że nigdy nie spuszcza jej z oka. - Doprowadziło ją to do furii. Zrobiła Mikołajowi awanturę, a dodatkowo oberwało się kobietom, które spędzały czas z jej ukochanym. To pierwsza taka scena zazdrości w ich związku. Nikt nie znał jej z tej strony. Nawet sam Roznerski - podaje informator "Faktu".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Nie da się ukryć, że niecodziennie jesteśmy świadkami tego typu sytuacji, tym bardziej pomiędzy tak znanymi partnerami. Większość gwiazd swoje sprawy prywatne stara się rozwiązywać w domowym zaciszu z dala od świadków, ponieważ media tylko czekają na takie doniesienia. Teraz aktor będzie musiał wykazać się niemałą skruchą, jeżeli chce obłaskawić swoją ukochaną, a przede wszystkim poświęcić jej znacznie więcej uwagi i czasu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sławomir mocno zszokował Polaków! Internauci: „Chyba go poje*ało!”
  2. Więź z Kaczyńskim i ogromna trauma! Kuba Wojewódzki przerywa milczenie
  3. Gwiazda Polsatu podjęła trudną walkę o zdrowie i życie. Straszną diagnozę usłyszała po latach
  4. Znaki zodiaku mężczyzn. Jak ich w sobie rozkochać? Co ich kręci?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News