Mikołaj Roznerski wyjedzie za granicę! Fanki zrozpaczone

Mikołaj Roznerski wyjedzie za granicę! Fanki zrozpaczone

Tym razem fanki aktora są naprawdę zrozpaczone. Jeden z najbardziej cenionych artystów młodego pokolenia, Mikołaj Roznerski dał im do myślenia, że niedługo może wyjechać z Polski.

Najpierw okazało się, że uznawany za najprzystojniejszego obecnie aktora młodego pokolenia, jest w związku z Adrianą Kalską. Już to złamało serca jego fanek, ale teraz wieści o artyście są jeszcze smutniejsze. Mikołaj Roznerski chciałby zostać międzynarodową gwiazdą! Z całą pewnością należy przyznać, że ma potencjał ku temu, aby stać się światową sławą. Niestety, jego wyjazd wiąże się z tym, że znacząco oddali się on od Polski i tym samym, od jego rodzimych fanek.

Mikołaj Roznerski ma wielkie marzenia

- Myślę, że nasza polska kinematografia jest coraz lepsza i coraz częściej doceniana na świecie. Kto nie marzy o udziale w międzynarodowej produkcji? Oczywiście, że i mi się to marzy - potwierdza Roznerski chęć wyjazdu. - Jeśli będzie taka możliwość, jak najbardziej będę się kłaniał i dziękował losowi za taki wykon. Nie chodzi o międzynarodową sławę, ale wzięcie udziału w międzynarodowym projekcie, nieco innym od polskiego. Jest to możliwe! - kontynuuję opowieść o swoich marzeniach. Ciekawe, czy jego partnerka, Adriana Kalska będzie wspierać go w robieniu jeszcze większej kariery. My zdecydowanie mu kibicujemy, chociaż mamy nadzieję, że nie zapomni o Polsce nawet w momencie, w którym podbije Hollywood.

PRZECZYTAJ: Ostra impreza największych gwiazd TVN! Po sieci krąży sensacyjne nagranie

PRZECZYTAJ: Cejrowski zmiażdżony za granicą. Nie może występować

PRZECZYTAJ: Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej

PRZECZYTAJ: Skatował i zakopał psa żywcem. Powód cię rozwścieczy

PRZECZYTAJ: Popek miał poważny wypadek! Służby ratunkowe w akcji

Mikołaj Roznerski fot. Instagram Mikołaj Roznerski Screen: YouTube Mikołaj Roznerski screen youtube.com/tvnpl Źródło: plejada.pl  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News