Mikołaj Roznerski jest dziś jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów młodego pokolenia. Artysta zasłynął rolą w „M jak miłość”, a jego kariera nabiera rozpędu. Kiedyś jednak nie przypominał obecnego siebie.

Rola Marcina Chodakowskiego sprawiła, że Roznerski dostał szansę zagrania w wyświetlanych w kinach, pełnometrażowych produkcjach. Postać, którą odgrywa na antenie TVP, jest bardzo lubiana i stworzyła mu konkretną reputację.

Z racji swojej dotychczasowej pracy, aktor otrzymał jak na razie niemalże same propozycje gry w komediach romantycznych. W trzech z nich był postacią pozytywną. W obecnie powstającym filmie jego charakter uległ jednak ogromnej zmianie. Nie przeszkadza mu to jednak i cieszy się pracą.

– Jak na razie nie otrzymałem propozycji, która by mi nie przypadła do gustu – powiedział w rozmowie z Onetem.

Aktor wyleciał z czterech szkół

O ile dziś Roznerski uważany jest na największego Casanovę polskiego kina, tak kiedyś z pewnością nie cieszył się sympatią otoczenia i wychowawców. We wczesnej młodości wyrzucono go bowiem z aż czterech szkół.

Aktor nie mówi wiele na temat szczegółów tych zajść. Potwierdza jednak te doniesienia i przyznaje się do młodzieńczych błędów. Dziś Roznerski jest bardziej przyziemny i spokojniejszy.

– Każdy popełnia w życiu jakieś błędy. Szukałem swojego miejsca i trafiłem w nieodpowiednie rejony, do tego w złym czasie, ale na szczęście później spotkałem ludzi już jak najbardziej odpowiednich, którzy o mnie w jakiś sposób zawalczyli. Dziś rzeczywiście jestem spokojniejszy, bardziej jakby osadzony w rzeczywistości. Mam większy dystans do wielu rzeczy – wyznał.

W czym zagrał Mikołaj Roznerski?

Gwiazda „M jak miłość” swoją karierę zaczynała w teatrze. W filmie Roznerski zadebiutował w 2005 toku za sprawą roli „Pierwszej miłości”. Większość z produkcji, w których użyczył swojego talentu, jest głęboko zatopiona w tematyce miłosnej i romantycznej.

Występował jednak także w filmach wojennych. Najgłośniejszym z nich jest obraz przedstawiający bitwę stoczoną w mieście Karbala przez interweniujących w Iraku polskich żołnierzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodowicz nie może o tym zapomnieć. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
  2. Córka Macierewicza rozpłakała się i uciekła
  3. Wielki gwiazdor disco polo jako dziecko przeżył horror. Chce się zemścić

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

Aktorzy "Świata według Kiepskich", których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]

Czy lubisz Mikołaja Roznerskiego?

Loading ... Loading ...

źródło: kultura.onet.pl