Mikołaj Roznerski upokorzył Polsat. Już nigdy więcej go nie zaproszą
Malwina Kossela - 23 Czerwca 2018

Mikołaj Roznerski upokorzył Polsat. Już nigdy więcej go nie zaproszą

Mikołaj Roznerski jest rozchwytywanym i docenianym aktorem młodego pokolenia. Ostatnio poczuł się najwyraźniej dość pewnie i ... upokorzył Polsat, jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Jedno jest pewne, więcej go już nie zaproszą.

Mikołaj Roznerski od jakiegoś czasu jest jedną z większych gwiazd telewizji. Najwyraźniej czuje, jak mocna jest jego pozycja i przebiera w propozycjach, które otrzymuje. W ten właśnie sposób upokorzył telewizję Polsat. Na pewno nie może już liczyć na propozycje z ich strony.

Mikołaj Roznerski upokorzył Polsat

Mikołaj Roznerski odmówił wzięcia udziału w Tańcu z Gwiazdami. Program od lat jest hitem ramówki Polsatu, a niejedna gwiazda dałaby się za takie zaproszenie pokroić. Młody aktor nie ma jednak zamiaru pocić się na parkiecie - zdecydowanie odrzucił propozycję i ją wyśmiał. Co więcej - zrobił to nie pierwszy raz! Roznerski zapraszany do Tańca z Gwiazdami był już wielokrotnie. Nie przekonuje go nawet to, że Paulina Biernat, jedna z najpopularniejszych tancerek programu, wyznała, że chciałaby w kolejnej edycji zatańczyć właśnie z nim. Piękna kobieta również nie wpłynęła na jego decyzję. - Źle się czuję w rywalizacji grupowej. Zawsze dziękuję produkcji Tańca z gwiazdami za propozycje, bo to dla mnie nobilitacja, ale musiałbym się ciągle rozciągać. Jeśli miałbym zatańczyć w tym programie, to musiałbym go wygrać. Chyba nie jestem jeszcze na to gotowy - powiedział aktor dla portalu Plejada.pl. W kuluarach mówi się, że stacja ma już dość jego odmów i poczuła się głęboko urażona jego odmową. Wszystko wskazuje na to, że nie prędko zobaczymy aktora w Polsacie.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński zwołał NATYCHMIASTOWE spotkanie. Namierza zdrajcę
  2. Zrozpaczona Marta Kaczyńska w żałobie. Śmierć odebrała jej radość życia
  3. Trener i reprezentant Polski uderza w Dudę i Morawieckiego. PiS w furii
  4. Zwyrodnialec z PiS! Zmuszał do „nagich śniadań”, bił i wyzywał
  5. Nieznany fakt z życia Pawłowicz. Dopiero teraz się do tego przyznała
anna_mucha15 gwiazd, które straciły dziewictwo w zadziwiająco młodym wiekuCzytaj dalej
Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: plejada.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News