Gorąco wokół intymności Roznerskiego! Jego partnerka wolała zachować to dla siebie

Gorąco wokół intymności Roznerskiego! Jego partnerka wolała zachować to dla siebie Źródło: Fot. screenshot TVN

Mikołaj Roznerski to istny bożyszcze wielu Polek. Kochają się w nim nie tylko nastolatki, ale i panie w dojrzałym wieku. Co takiego ma w sobie młody aktor, że wzdycha do niego aż tyle kobiet? O tym mogłaby opowiedzieć nam jego partnerka, Adrianna Kalska. Mogłaby, ale tego nie zrobi. Dlaczego? 

Mikołaj Roznerski poznał się z Adrianna Kalską na planie serialu M jak Miłość. Para po stosunkowo krótkim czasie od rozpoczęcia współpracy zakochała się w sobie bez pamięci. Aktorzy oficjalnie potwierdzili swój związek w marcu tego roku, a jako miejsce na podzielenie się tą radosną wieścią wybrali sobie Instagram.

Mikołaj Roznerski zakończy swoje miłosne podboje? Wszystko na to wskazuje

Gwiazdor M jak Miłość niechętnie dzieli się swoim prywatnym życiem. W jednym z wywiadów zrobił jednak wyjątek i opowiedział o tym jak wspierał swoją wybrankę podczas nagrań do hitowego programu stacji Polsat - "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak sam podkreślił, nie opuścił ani jednego odcinka. td_block_13 limit="1" post_ids="301931"] - Dla mnie i dla niej sukcesem jest już to, że się zjawiła w czwórce tych najlepszych wokalistów i aktorów, więc naprawdę wykonała kawał dobrej roboty, chapeau bas. Wspierałem ją w taki sposób w jaki ludzie się wspierają. Byłem przy niej, kiedy nagrywała ten program i nie opuściłem ani jednego występu - wyznał Mikołaj Roznerski. Takie zaangażowanie świadczy o ogromnym oddaniu i potrzebie wsparcia. Adrianna Kalska powinna być dumna z tego, jak dba o nią jej ukochany.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szykują się zaręczyny? Ada i Mikołaj milczą jak głaz

Aktorska para nie chce dzielić się z mediami swoimi planami na przyszłość. Aktorka podczas jednego z wywiadów powiedziała, że bardzo nie lubi, gdy ktoś wchodzi w czyjeś życie prywatne z butami. W podobnym tonie wypowiada się Mikołaj, który zapytany o to, czy planuje się oświadczyć, odpowiedział jednym, oschłym zdaniem. - To już sobie zachowam dla siebie - stanowczo oznajmił. Chęć zachowania prywatności bardzo szanują fani aktorskiej pary. Miłośnicy M jak Miłość mocno trzymają kciuki za to, aby związek ten przerodził się w coś poważniejszego - Mam nadzieję, że nie skrzywdzą siebie nawzajem i wytrwają w tym niebezpiecznym, celebryckim świecie. Ładnie razem wyglądają i fajnie by było, gdyby Mikołaj w końcu przestał skakać z kwiatka na kwiatek. Ale co będzie, to czas pokaże - napisała jedna z internautek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Paździochowa z Kiepskich prywatnie ma MAKABRYCZNE zainteresowanie. Przeraziła nawet nas!
  2. Skandal na pokładzie polskiego samolotu! Pasażerowie nie mogą uwierzyć, to się naprawdę wydarzyło
  3. Gwiazdy disco polo staną przed sądem za ten występ! Nie takiej kariery się spodziewały
  4. Polityk PiS właśnie ujawnił największy sekret ojca Rydzyka! Kaczyński dostanie ataku serca
  5. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
Następny artykuł