Mikołaj Roznerski to istne bożyszcze kobiet i to nie tylko tych w wieku nastoletnim. Jak powszechnie wiadomo, wygląd nie jest jedynym czynnikiem, który powinien decydować o doborze partnera. Równie ważne, o ile nie najważniejsze, powinny być jednak cechy jego charakteru. A jaki charakter ma przystojniak z M jak Miłość? Doniesienia są szokujące.

Mikołaj Roznerski według fanek serialu „M jak miłość”, jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Nic więc dziwnego, że kobiety podziwiają jego urodę, a nie skupiają się na jego usposobieniu. W końcu po co im te informacje, skoro i tak najprawdopodobniej nie przyjdzie im się z nim spotkać w prawdziwym życiu. Nam udało się jednak dotrzeć do informacji na temat tego, jaki naprawdę jest Marcin ze słynnej, polskiej telenoweli.

Mikołaj Roznerski jest sztywny

Najnowszą miłością aktorka, poznaną na planie serialu „M jak Miłość”, jest Adriana Kalska. W ich związku nie brakuje jednak spięć i problemów. Ich głównym powodem okazał się być trudny charakter Mikołaja. Jak podaje „Fakt”, Mikołaj Roznerski nie potrafi się wyluzować, przez co znajomi jego dziewczyny zwyczajnie go nie lubią.

– Na spotkaniach nie dość, że się stresował, to jeszcze nie do końca rozumiał poczucie humoru towarzystwa Ady. Nie potrafił się wyluzować. Teraz aktorka unika wspólnych wyjść, a jej partner jest zły i sfrustrowany. Mikołaj jest wkurzony na Adę i nie rozumie jej postawy. Dochodzi między nimi do małych spięć  – można przeczytać na stronie tabloidu.

Aktor podobno próbował się podlizywać nowo poznanym ludziom, jednak przynosiło to jedyne efekt odwrotny do zamierzonego. Znalazł się w niesamowicie ciężkiej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]

Jeden z najbardziej kochliwych aktorów w kraju

Aktor jest znany między innymi z tego, że jego serce i oczy są niezwykle wyczulone na kobiece piękno. Roznerski zakochiwał się na planach filmowych już co najmniej kilka razy. Padł już ofiarą piękna bijącego od Marty Juras, Olgi Bołądź, Alicji Bachledy-Curuś oraz Marceliny Zawadzkiej. W każdej z kobiet Mikołaj zakochiwał się intensywnie, choć nie bez granic. Granicą okazywała się kolejna produkcja filmowa bądź telewizyjna.

Nowa miłość Mikołaja, Ada Kalska, ze względu na problemy w komunikacji między jej chłopakiem, a znajomymi, przestała zabierać go ze sobą na spotkania towarzyskie. Czy będzie to powodem tego, że kolejna miłość aktorka przejdzie do historii? Oby nie.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chciał go oddać do schroniska jak rzecz. Powstrzymała go rozrywająca serce sytuacja
  2. Morawiecki oszalał! Twierdzi, że Wassermann zostanie Królową Polski
  3. Roman Giertych da wam butelkę drogiego wina. Ostatnie chwile na zgłoszenie
  4. Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry? Masz dużo możliwości!

    Znane Polki po czterdziestce, które w ogóle nie wyglądają na swój wiek