Potężny zwrot w życiu Roznerskiego! To koniec przygody z M jak miłość?

Potężny zwrot w życiu Roznerskiego! To koniec przygody z M jak miłość? Źródło: fot. Instagram

Mikołaj Roznerski zaskoczył wszystkie swoje fanki. Choć do tej pory znaliśmy go głównie z roli Marcina w "M jak Miłość", teraz przemieni się w prawdziwego łobuza. Zauroczone aktorem kobiety zobaczą go w najnowszej hitowej produkcji na miarę kina amerykańskiego! Czy to koniec przygody z serialem?

Film "Diablo", polska produkcja inspirowana serią "Szybcy i wściekli", będzie gratką nie tylko dla fanów motoryzacji. Właśnie Mikołaj Roznerski może przyciągnąć do kin kobiety, dla których fabuła filmu będzie stanowiła najmniejszą wartość. Roznerski już w wielu produkcjach pokazywał się w roli chłopca z charakterem, teraz jednak ma być prawdziwym łobuzem - przestępcą, któremu nie straszne pościg i zagrożenie.

Mikołaj Roznerski porzuci serial po sukcesie "Diablo"?

- Moja postać to Kieł. Kieł jest nieprzewidywalnym facetem. To przywódca jednej z nielegalnie ścigających się grup. Nieobliczalny i za wszelką cenę uzależniony od adrenaliny - opowiadał Roznerski w wywiadzie z dziennikarzami WP. Fanki zastanawiają się, czy sukces kasowy "Diablo" nie zniechęci aktora do grania w serialu telewizyjnym. Nie chcą stracić z oczu swojego ukochanego gwiazdora, nawet na rzecz bardziej angażujących, filmowych produkcji. To pierwszy tego typu film Roznerskiego. Wcześniej mogliśmy go widzieć m.in. w takich produkcjach, jak "Porady na zdrady", "Kobieta sukcesu", "Chce się żyć" oraz "Narzeczony na niby". Grał również na deskach teatru, jednak tam jego kariera jest już zakończona - głównie przez konflikt z dyrektorem teatru. Mikołaj nie jest bowiem osobą, z którą łatwo się współpracuje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski nie pozostawia złudzeń. Polskę czeka klęska, przeżyjemy dramat
  2. Z hitowego serialu TVN wyrzucono znienawidzoną aktorkę! "Nareszcie"
  3. Co się stało z twarzą Dawida Podsiadło? Wygląda przerażająco
  4. Kinga Rusin zachwycona! Mokre buziaczki w DDTVN
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News