Mikołaj Roznerski zdradził swój największy sekret. Może stracić zdrowie i życie

Mikołaj Roznerski zdradził swój największy sekret. Może stracić zdrowie i życie Źródło: fot. Facebook / @Mikołaj Roznerski oficjalny profil

Mikołaj Roznerski to według wielu Polek najbardziej gorące ciacho polskiego show-biznesu. Znany z polskich komedii romantycznych aktor teraz pokazuje swoją bardziej odważną stronę. Na planie filmowym ryzykuje zdrowie oraz życie!

Dziewczyny szaleją na punkcie Roznerskiego. W wielu wywiadach aktor wspomina, że gdy jakaś fanka go zobaczy, od razu zaczyna piszczeć i skakać, a on sam nie wie w jaki sposób się zachować. Często czuje się onieśmielony entuzjazmem kobiet. Jednak ogromna nieśmiałość w kontaktach z płcią piękną to jedno, a strach, gdy w grę wchodzi zagrożenie życia, to coś innego. I z tym drugim właśnie Mikołaj Roznerski nie ma najmniejszych problemów. Jego wyznanie wprawiło fanki w ogromny niepokój o jego zdrowie, a nawet życie. Wiele z nich zauważa, że to dość nieodpowiedzialne zachowanie, szczególnie, że aktor ma małe dziecko.

Mikołaj Roznerski na planie nie boi się niczego!

Jak sam wyznał w ostatnim wywiadzie, Mikołaj Roznerski praktycznie zawsze rezygnuje z pomocy kaskadera. Sceny wymagające większej odwagi i sprawności ruchowej wykonuje sam. Nie jest straszne dla niego to, że przy bardziej skomplikowanych ujęciach może stracić zdrowie, a nawet życie. Lubi czuć adrenalinę. Na co dzień jest bardzo aktywny i dużo trenuje, co pozwala mu na wykonywanie naprawdę skomplikowanych manewrów przed kamerą. Nie boi się zrobić fikołka, skakać na wysokościach czy boleśnie upadać. Jak sam przyznaje, aktywność fizyczna ważna była dla niego od dawna. Jeszcze zanim został aktorem wiedział, że musi dbać o swoje ciało. Teraz regularnie ćwiczy, choć wyznaje, że jego dieta nie jest zbyt restrykcyjna. - Jem wszystko, ale z umiarem. Sam sobie gotuję. Szukam zamienników mąki i słodyczy. Słodkości robię z miodu, suszonych owoców i płatków - opowiada. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przeszłość Marty Kaczyńskiej, o której nikt nie wie. Twarde FAKTY, z tym nie można dyskutować
  2. Służby ostrzegają: polskie Biedronki to śmiertelne pułapki bez wyjścia!
  3. Śmierć zabrała szczęście Dodzie. Michał Szpak w centrum tragedii zrobił coś niesamowitego (VIDEO)
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News