Mroczne karty z przeszłości Roznerskiego. Woli o tym nie wspominać

Mroczne karty z przeszłości Roznerskiego. Woli o tym nie wspominać

Wiele osób, które odniosły sukces w show-biznesie, z początku zajmowały się zupełnie czym innym niż teraz. Niektórzy wolą nie wspominać publicznie o tamtych czasach i najchętniej by o nich zapomniały. Teraz Mikołaj Roznerski ujawnił swoją mroczną przeszłość.

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Teraz bierze udział w największych produkcjach, jednak nie zawsze tak było. Wcześniejsze prace aktora nie mają nic wspólnego z jego aktualną karierą. Wtedy bardziej niż na karierze zależało mu, aby w jakikolwiek sposób się utrzymać. To jakich zawodów się podejmował w przeszłości Roznerski, zaskoczy wiele osób.

Mikołaj Roznerski - smutna przeszłość

Obecnie Mikołaj Roznerski jest rozchwytywanym aktorem. Nie zawsze jednak tak było. W jego przeszłości były też mroczne karty - musiał podjąć walkę o przetrwanie, gdyż ze swojej pasji nie potrafił się utrzymać. Wiele osób walcząc o byt, podejmuje się każdej możliwej pracy, tylko po to, aby mieć za co żyć. Samodzielne utrzymanie wiąże się z wieloma wydatkami. Trzeba opłacić mieszkanie, rachunki, trzeba też oczywiście coś jeść. Dla młodego człowieka może być to bardzo trudne, aby utrzymywać się bez niczyjej pomocy. Mikołaj Roznerski swojego czasu miał podobne rozterki. Samo ukończenie szkoły teatralnej jeszcze nie zapewnia, że aktor od razu z dnia na dzień dostanie propozycję wielkiej roli, a trzeba przecież za coś żyć. Wtedy właśnie Roznerski łapał się każdej możliwej pracy, żeby tylko zarobić na przetrwanie. Przez pewien czas pracował w Holandii jako spawacz. Jest to bardzo dobrze opłacany zawód, jednak wiąże się z nim dość duże ryzyko, dodatkowo dochodzi jeszcze długotrwała rozłąka z rodziną i przyjaciółmi. To spowodowało, że aktor nie zagrzał na długo miejsca poza granicami Polski. Większe zaskoczenie budzi jednak jeszcze inna praca Roznerskiego. Okazuje się, że kiedyś można było go spotkać na Marszałkowskiej w Warszawie, jak odśnieżał ulicę. Wielu fanów aktora słysząc to, doznało prawdziwego szoku. Pokazuje to, że Mikołaj Roznerski nie boi się żadnej pracy. Jednak jego przeszłość zawodowa zdecydowanie nie jest tematem, którym się chwali. O tamtych czasach aktor wolałby zapomnieć i to właśnie dlatego tak rzadko wspomina o tamtych latach. Był to dla niego bardzo trudny okres w życiu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat Dody, ma zniszczone życie
  2. Internauci w furii! Gwiazdy Polsatu obrzydliwie obraziły Polskę i Polaków
  3. Wstrząsająca przeszłość Gessler. Do dziś się tego wstydzi
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News