Kaczyński wpadnie w dziką furię! O słowach Roznerskiego mówi już cała Polska

Kaczyński wpadnie w dziką furię! O słowach Roznerskiego mówi już cała Polska

Mikołaj Roznerski wypowiedział się w sprawie, która od dawna rozpala całą Polskę. Jego słowami żyją wszyscy, ale zdecydowanie rozjuszą one prezes PiS, Jarosława Kaczyńskiego. 

Popularny aktor młodego pokolenia, Mikołaj Roznerski wyraził swoje stanowcze wsparcie dla środowiska LGBT. Aktor ma już na swoim koncie rolę geja w filmie "Narzeczony na niby", teraz jednak postanowił wypowiedzieć się na ten temat wprost. - Bardzo bym chciał, abyśmy byli tolerancyjni. (...) Szanuję wybory ludzkie, każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, jeśli to nie uwłacza drugiej osoby. (...) Homofobia nie jest niczym dobrym, uczmy się być tolerancyjni. Mamy jedno życie. Nie powiem, że kochajmy się, ale szanujmy się - powiedział reporterowi Plejady Mikołaj Roznerski.

Mikołaj Roznerski rozjuszy Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński to jeden z bardziej konserwatywnych polityków w kraju. Rządy PiS-u niewiele mają wspólnego z postępowym i nowoczesnym podejściem do spraw seksualności. Geje i lesbijki często spotykają się ze zdaniem głoszonym przez prawicowych polityków, że powinni się leczyć ze swojej orientacji. Słowa aktora na pewno rozwścieczą prezesa partii rządzącej, ponieważ już teraz żyje nimi cała Polska. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie chce dać parom homoseksualnym prawa do pozostania małżeństwem. Lider partii stanowczo wypowiedział się w tym temacie i stwierdził, że dopóki PiS jest przy władzy, nie będzie można zalegalizować związków homoseksualnych. Co tyczy się Polskiej tolerancji. Niedawno opublikowano nawet ranking, najbardziej homofobicznych krajów na świecie. Zgodnie z badaniami, Polska zajmuje drugie miejsce wśród krajów Europy pod względem poziomu homofobii. Tym bardziej wydaje się, że wsparcie takie, jakie daje homoseksualistom Roznerski, wyjątkowo się im przyda. Jak zapewnia Mikołaj Roznerski - sam na paradę równości nie pójdzie z powodu braku czasu, ale z całą mocą podkreśla, że dyskryminacja jest czymś złym i wciąż myślami jest z homoseksualistami, których wspiera całym sercem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Łapickiego śmiertelnie chora. Przerwała milczenie ws. młodej żony ojca
  2. Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie
  3. Fatalna przygoda Dody. Chce odwołać koncerty
  4. Ridge Forester z „Mody na sukces” nie jest już taki przystojny. Zobacz szokującą zmianę
  5. Dzień Dobry TVN: wielki powrót uwielbianej prowadzącej. Fani zachwyceni
Źródło: plejada.pl  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News