Mikołaj Roznerski przeżywa prawdziwy kryzys. Bolesny cios ze strony ukochanej

Mikołaj Roznerski przeżywa prawdziwy kryzys. Bolesny cios ze strony ukochanej Źródło: fot. youtube.com/tvp

Mikołaj Roznerski wdał się w konflikt ze swoją piękną ukochaną. Gwiazdor M jak Miłość, będzie musiał przezwyciężyć kryzys, jaki może zaważyć na relacji z partnerką, a zarazem koleżanką z planu - Adrianą Kalską. Czy lubiana para jest w przededniu rozstania?

Mikołaj Roznerski cieszy się dużym uznaniem i uwielbieniem fanów M jak Miłość. Aktor jest w najlepszym czasie swojej kariery. Duża liczba ofert pracy, rozpoznawalność oraz liczba autografów sprawiają, że artysta nie może narzekać na brak pracy w ostatnich miesiącach. Do niedawna mogliśmy powiedzieć także, że życie osobiste aktora jest na fali wznoszącej. Jak się jednak okazuje, niekoniecznie.

Mikołaj Roznerski rozstanie się z partnerką?

Popularny aktor od ponad roku związany jest z Adrianą Kalską. Artysta wielokrotnie zapewniał o swoim gorącym uczuciu względem kobiety. Podkreślał je w licznych wywiadach udzielanych portalom plotkarskim, ale także przez swoje czyny. Zamieszkał z nią i zadeklarował chęć małżeństwa. Od niedawna jednak można zauważyć w relacji zakochanej pary pęknięcie. Idylla i wizerunek zakochanych do granic może się skończyć. Jak mówią znajomi pary: sytuacja jest krytyczna. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poznali się kilka lat temu na planie popularnej telenoweli M jak Miłość. Przyjaźń i dobre relacje gwiazd telewizji szybko przerodziły się w gorące uczucie. Pomimo tego, że związek serialowej Izy i Marcina upadł, to miłość obojga zaczęła rozkwitać. Tak było przynajmniej dotąd. Aktor jest ponoć niezadowolony z tego, jak zachowuje się jego partnerka w otoczeniu wspólnych znajomych. Pomimo starań artysty, telewizyjna piękność nie chce, aby przystojny narzeczony integrował się z jej przyjaciółmi i odmawia mu wspólnych wyjść.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy kryzys da się rozwiązać?

- Na spotkaniach nie dość, że się stresował, to jeszcze nie do końca rozumiał poczucie humoru towarzystwa Ady. Nie potrafił się wyluzować - mówi anonimowy znajomy pary. Artystka powiedziała więc: basta. Postawiła Roznerskiego w sytuacji, w której ulubieniec publiczności nie ma nawet szans naprawić swoich błędów. Według tego samego informatora, Mikołaj jest zły na swoją dziewczynę, że ta nie chce go zintegrować ze swoimi znajomymi oraz unika z nim rozmowy na temat potencjalnego rozwiązania problemu. Czy para będzie w stanie przepracować wspólnie ten wielki problem? Niewątpliwie złe relacje Roznerskiego ze znajomymi atrakcyjnej gwiazdy telewizji mogą przełożyć się na wspólne życie młodej pary. A może to Adriana Kalska przebaczy ukochanemu i spróbuje jeszcze raz zapoznać go ze swymi znajomymi? Czas pokaże, ale fani i komentatorzy polskiego show-biznesu martwią się o ulubieńców z telewizyjnego ekranu.Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona Sławomira ocieka seksem! A to jak wyglądała kiedyś po prostu zdumiewa
  2. Janowski znowu zaskoczył fanów. Wraca do pracy, ale nie jako prezenter
  3. Niedawno Kret błagał Tadlę na kolanach. Dziennikarka zadała mu właśnie ostateczny cios
Następny artykuł