Co on ze sobą zrobił?! Mikołaj Roznerski już nie jest taki przystojny, fanki załamane

Co on ze sobą zrobił?! Mikołaj Roznerski już nie jest taki przystojny, fanki załamane

Mikołaj Roznerski diametralnie zmienił swój wizerunek. Fanki aktora są załamane, ponieważ według nich teraz jest znacznie mniej przystojny niż przedtem. Co spowodowało, że Roznerski zdecydował się na tak drastyczny krok?

Mikołaj Roznerski przez media ogłoszony bożyszczem kobiet zmienił się nie do poznania. Występujący w wielkich kinowych hitach i serialowych produkcjach aktor, zmienił swój wygląd, a fanki są załamane tym, co ze sobą zrobił Roznerski. Wciąż nie mogą rozumieć, dlaczego się tak oszpecił.

Co się stało z popularnym aktorem? Mikołaj Roznerski opublikował niepokojące zdjęcie.

Na Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie aktora, na którym jest on... całkowicie łysy. Taka diametralna zmiana nie spotkała się jednak z aprobatą fanek. W komentarzach wyrażają swoje niezadowolenie, ponieważ według nich aktor już nie jest tak przystojny. - O nie... włosy powinny być... - czytamy w jednym z komentarzy. - Nie nie lepiej z włoskami o wiele! - czytamy dalej. W komentarzu do swojej publikacji Roznerski wyjaśnił jednak, skąd decyzja o ścięciu włosów. Zdaje się, że to tylko charakteryzacja, która ma posłużyć do rozwoju nowego projektu. Mimo wszystko fanki wciąż nie mogą przeboleć jego decyzji. - Z tych wczorajszych emocji w M jak Miłość aż tak się porobiło... Nowy projekt już już... tuż tuż. Kto rano wstaje ten lepiej wygląda popołudniu... - napisał Roznerski. Grający od 2012 roku w "M jak Miłość" Mikołaj Roznerski chętnie przyjmuje nowe role. Największą popularność przyniósł mu udział w dużych produkcjach kinowych między innymi w filmie "Porady na zdrady" czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Wtedy też, zwrócili na niego uwagę nie tylko fani polskich komedii romantycznych, ale kobiety w ogóle, które natychmiast ogłosiły go jednym z najprzystojniejszych aktorów w Polsce.

Mikołaj Roznerski - życie prywatne

Roznerski ukończył wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie w 2008 i studia na Wydziale Teatralnym Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze. Świetny warsztat natychmiast przeniósł na deski teatru w Lublinie, gdzie grał ponad trzy lata. Grał także w teledyskach Bajmu i Edyty Górniak. W serialu "M jak Miłość" gra Marcina Chodakowskiego, który zakochuje się w Izie. Miłość z planu przeniosła się na prawdziwe życie, bowiem pracująca z aktorem Adrianna Kalska jest także jego miłością. O ich związku media spekulowały długo, jednak sami poinformowali o swoim szczęściu za pomocą mediów społecznościowych. Zarówno serialowej parze, jak i tej realnej, fani życzą dużo szczęścia. Wszystko wskazuje na to, że zmieniony image Roznerskiego wynika z planów w związku ze scenariuszem "M jak Miłość". Nie wiadomo jednak, jakie perypetie czekają teraz Chodakowskiego. Mikołaj Roznerski IG/ mroznerski

  1. Dramat w M jak Miłość! Straciła ukochanego, teraz będzie walczyć z chorobą
  2. Fani we łzach. Uwielbiana para z M jak Miłość odkrywa największe tajemnice serialu
  3. Chora na raka aktorka serialu Polsatu opublikowała poruszające zdjęcie. Można się popłakać
Następny artykuł