Roznerski namawia ukochaną na dziecko! Kalska wyraźnie pokazała, co o tym myśli

Roznerski namawia ukochaną na dziecko! Kalska wyraźnie pokazała, co o tym myśli Źródło: instagram/mroznerski/

Mikołaj Roznerski najwyraźniej poczuł się gotowy, by po raz drugi zostać ojcem. Wszystko wskazuje na to, że serialowa opieka nad małym dzieckiem spodobała mu się na tyle, że sam zapragnął takiego malucha. Aktor ponoć namawia swoją partnerkę na tak poważny krok. Co na to wszystko Kalska?

W serialu ma dwójkę małych dzieci, w życiu prywatnym 8-letniego syna. Gdy Roznerski potwierdził swój obecny związek, nikt nie wierzył, że to może się udać. Najwyraźniej aktor wreszcie znalazł miłość życia i zapragnął jeszcze przed ślubem mieć dziecko z ukochaną. Ciekawe, co na to wszystko Adrianna Kalska. 

Nigdy nie był stały w uczuciach 

Mikołaj Roznerski jeszcze kilka lat temu znany był z tego, że nie potrafił wiązać swoich uczuć w stosunku do jednej dziewczyny zbyt długo. Na planie serialu "M jak miłość", w którym obecnie gra, poznał Martę Juras. Choć w wyniku ich romansu na świat przyszedł pierwszy syn aktora, okazało się, że to jednak nie to i Roznerski bardzo szybko zaczął szukać dalej. Swoimi uczucia obdarzył Olgę Bołądź, Alicję Bachledę-Curuś oraz Marcelinę Zawadzką. Żadna z jego partnerek nie okazała się jednak być tą jedyną. 

W maju ubiegłego roku media obiegła informacja o nowym związku aktora. Choć nikt nie dawał tej relacji żadnych szans, szybko stała się ona bardzo poważna. Ku zaskoczeniu wszystkich po zaledwie półrocznym stażu Mikołaj Roznerski i jego partnerka Adrianna Kalska zdecydowali się spędzić wspólnie święta. Rodzina aktora bardzo polubiła jego ukochaną. Kalska przypadła do gustu również jego synkowi. Okazuje się, że traktuje on swoją partnerkę bardzo poważnie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mikołaj Roznerski zapragnął znów być ojcem 

Choć syn aktora zasugerował tacie, by ten pomyślał o oświadczynach, Roznerski zdaje się nie podzielać pomysłu swojego pierworodnego. Jego zdaniem dużo lepszym potwierdzeniem miłości między nim a Kalską będzie dziecko. Podobno Mikołaj bardzo marzy o córeczce i namawia swoją partnerkę, by postarali się o potomka. Aktorka jednak nie czuje się jeszcze gotowa, by zostać mamą. Uważa, że nie jest to odpowiedni moment. 

- Ada uważa, że ma trochę czasu, zanim zdecyduje się zostać mamą. O macierzyństwie wolałaby rozmawiać dopiero za jakieś 2-3 lata - wyznaje osoba z otoczenia aktora. 

Czy zatem Roznerski uszanuje decyzję ukochanej i zaczeka do momentu, aż ta będzie gotowa? A może jednak to Kalska ulegnie i zdecyduje się na swoje pierwsze dziecko?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  3. Gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Konieczna była operacja
  4. Martyniuk pojednał się z synem. W Wielkanoc przeżyją razem coś wyjątkowego
  5. Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły?
  6. Katastrofa smoleńska - nowe fakty. 2019 rok przyniesie rozstrzygnięcie?

Źródło: PUDELEK

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News